Слава Захисникам України!

Традиційно до Дня Збройних сил України у Виноградарській ЗОШ пройшло загальношкільне свято « Нумо, хлопці! Слава Захисникам України!». Захід пройшов у вигляді конкурсної програми для юнаків 6-11 класів, а дівчатка були активними вболівальниками.

На початку свята наймолодші учні 1-А класу (класний керівник Д.І. Мішук) та 1-Б класу (В.В.Ковальчук) привітали учасників змагань, гостей, запрошених пісенно-танцювальною постановкою, створили святкову атмосферу. Члени шкільного самоврядування 8 класу (Ганна Гаврилішко, Анастасія Мельник, Аліна Лазур, Вероніка Кутова, Надія Ротар) продовжили урочисту частину, декламуючи вірші – привітання про мужність, сміливість, шляхетність, щиросердя наших чоловіків – майбутніх захисників. І щоб перконатись у тому, що хлопці до цього готові, влаштували  їм випробування.

Вчитель фізичної культури О.П. Рябова керувала всіма етапами конкурсу, а журі, на чолі із директором школи М.В. Мартинюком, виставляли бали. За загальною кількістю балів перемогу здобула команда «Стріла».

Всі команди дуже старалися. Проявили свою витримку, сміливість та кмітливість. Юнаки уже в школі готуються стати надійними захисниками: загартовуються, займаються спортом.

Сьогодні наші учасники – майбутні захисники України довели, що вони з гідністю нестимуть це звання, коли їм довірять оберігати спокій багатьох мільйонівжителів нашої країни.

– Молодці! Ростіть здоровими, загартовуйте тіло і душу. Будьте готові до випробувань у житті. Любіть Україну, вивчайте її історію і примножуйте її славу, – із такими побажаннями звернувся директор Виноградарської школи М.В. Мартинюк до всіх присутніх на святі.

В. Волошина, педагог-організатор Виноградарської ЗОШ

Залиште свій коментар