Скільки добрих людей навколо!

В нелегку хвилину приємно було відчути підтримку колег­педагогів та учнів. Завдяки їм я відчула велику вдячність за десятки років роботи у рідній школі.

Безмежне людське спасибі випускникам Яковлівської школи, педагогічному колективу, під керівництвом професійного директора, активної, енергійної Лариси Бойченко, а також вчителям­ветеранам, які і донині залишаються мені добрими друзями. Дуже допомогла сім’я Віктора Івановича Ключникова.

Не залишились осторонь, підтримали морально та матеріально мої сусіди: сім’я Марії Яківни Романюк, Оксана та Віталій Процюки, Микола і Наталя Забитчуки, Любов Федорівна Шатайло і всі односельці, колектив працівників та депутатський корпус сільради.

У весь цей нелегкий період поруч зі мною була моя колега, подруга, яка по життю стала мені, наче сестра, – Валентина Павличенко. Її про допомогу і просити не треба було, вона сама без слів все розуміє. А я знала, що Валентина Станіславівна завжди поруч, завжди можу розраховувати на її підтримку.

Вибачте ті, кого не назвала, перерахувати всіх одразу дуже важко. Нехай береже вас всіх Господь, хай посилає міцне здоров’я вам та вашим рідним.

З безмежною вдячністю Любов МЕДИНСЬКА,

с. Яковлівка

Фото зі святкування в Яковлівській ЗОШ

Залиште свій коментар