Дякую вам, янголи в білих халатах!

Коли до нас звертаються з проханням написати слова подяки за якусь добру справу, майже завжди просять допомогти її скласти, підібрати правильні слова. Коли ж зателефонувала ця жіночка, то зі слухавки зазвучала гарна, правильна мова, її треба було просто записувати. Одразу відчувалося – телефонує вчителька. І вдячності її не було меж. Найкращі, найтепліші слова лунали на адресу небайдужих людей, які допомогли Любові Іванівні Мединській, вчительці­пенсіонерці з Яковлівки, боротися за своє здоров’я.

Першочергово хочу подякувати професійному колективу медиків хірургічного відділення Роздільнянської ЦРЛ. Цим молодим і

водночас висококваліфікованим колективом керує прекрасний спеціаліст, на рахунку якого не одне врятоване життя, Юрій Вододюк. Кожен з медиків – від санітарки до лікаря – оточував мене та інших пацієнтів теплотою і турботою, що дуже незвично (адже, здавалось би, для людей це просто буденна робота) і так важливо відчувати, перебуваючи в такому закладі. Я була приємно вражена і зробила для себе висновок: саме така молодь, такі спеціалісти – це майбутнє нашої України. Особлива моя вдячність – випускницям Яковлівської школи, медикам: Анні Самотей, Світлані Іщенко, Оксані Буровій, Оксані Українець та Світлані Онищенко. Дівчатка, ви найкращі і я пишаюся тим, що ви є учнями такої рідної для мене школи.

Коли я потрапила до жіночої лікарки, про професійність та відповідальність якої ходить дуже добра слава в районі, Тетяни Мисливої, я забула, що таке страх та розпач. Цю  жінку  можна порівняти з білою ніжною трояндою. Своєю увагою, турботою та безмежною ніжністю вона дарує надію жінкам на щасливе майбутнє. Дарує тоді, коли здається, що все вже втрачено. Не передати друкованим словом моєї безмежної вдячності на адресу цієї лікарки. Вона – ніжний янгол у білому халаті, який береже жінок Роздільнянщини і не тільки. З допомогою Тетяни Геннадіївни багато представниць прекрасної статі відчули радість материнства.

Надзвичайно важлива місія лежить на тендітних плечах завідуючої відділенням інтенсивної терапії та анестезіології Роздільнянської ЦРЛ Анни Ключникової. Ця молода лікарка працює в настільки інтенсивному робочому режимі, що важко уявити, коли вона знаходить час для відпочинку. Крім того, Анна Володимирівна встигає бути гарною матір’ю для своїх діток, прекрасною турботливою дружиною, сучасною доглянутою жінкою. Дякую Вам, шановна, за відповідальне ставлення до роботи, за турботу та повагу, з якими ставитеся до кожного, без винятку, пацієнта.

 

 

Залиште свій коментар