Скандал на сесії Роздільнянської районної ради 29.09.2017. Відео

29 вересня 2017 року, як і планувалося, відбулося засідання сесії Роздільнянської районної ради, на якe було винесено низку важливих питань щодо забезпечення життєдіяльності району. Зокрема, щодо вступу в опалювальний сезон 2017 – 2018 років, затвердження договорів, перерозподілу бюджетних коштів тощо. Було заплановано і офіційна церемонія нагородження людей з нагоди Дня міста, які своєю працею примножують здобутки району. Тож, людей зібралося багато.  Але на самому початку сталися досить неприємні події, які завадили проводити роботу у цивілізованому режимі.

На сесію приїхали громадські активісти обласної організації самооборони з вимогою до голови Роздільнянської районної ради Ф.В. Сігала залишити залу засідання у зв’язку з тим, що останній, за їх словами, має підробний диплом. Отримавши відмову, вони одразу застосували силу до голови Роздільнянської районної ради Ф.В. Сігала і потягли його до дверей. Присутні на сесії депутати, інші люди виступили проти цих неправомірних дій. І близько 10 – 15 хвилин двері були заблоковані, виникла штовханина. В такій ситуації із зали вийти не можна було. Однак, добре спрацював Роздільнянський відділ поліції на чолі з полковником О.Є. Кашперуком, які прибули на місце події і оперативно врегулювали ситуацію, забезпечивши громадський порядок та роботу сесії Роздільнянської районної ради.

Звісно, певний час депутати та люди, які мали звітувати на сесії, знаходилися в коридорі, де розгорнулися жваві дискусії з прибулими активістами громадської організації обласної самооборони. Досить цікавим фактом у цій напруженій ситуації було те, що в цей час у своєму кабінеті, коли в коридорі та залі засідань районної ради відбувалися всі ці нецивілізовані, неправові події, знаходилася голова Роздільнянської районної державної адміністрації Н.В. Бараненко, яка за словами працівників адміністрації проводила селекторну нараду. Депутат районної ради  С.В. Маслов декілька разів заходив до Наталії Вікторівни з проханням вийти до людей, подивитися на те, що діється, але вона не з’явилася. Незабаром поліцейські врегулювали ситуацію. Депутати, незважаючи на провокації, нікуди не розійшлися, активно відстоювали свою позицію в необхідності розгляду важливих питань, винесених на сесію, і,  щойно їх запросили до зали, розпочали роботу. Засідання сесії вів голова Роздільнянської районної ради Ф.В. Сігал.

На початку розгорнулися жваві дискусії серед депутатів, більшість яких теж обурила поведінка активістів. Але, розуміючи важливість проведення засідання та прийняття низки рішень щодо бюджету, медицини, затвердження договорів сесію відкрили і розпочали роботу. Однак, депутат районної ради С.В. Маслов знову здійснив спробу достукатися до очільниці районної державної адміністрації Н.В.Бараненко та пішов до її кабінету, аби вона таки завітала на сесію. Наталія Вікторівна нарешті завершила свої справи у кабінеті і прийшла на засідання, де линуло чимало звинувачень за таку поведінку на її адресу. Враховуючи це депутат районної ради С.В. Маслов висунув пропозицію піднімати питання щодо оголошення їй недовіри, однак, оскільки потрібно витримувати процедуру, депутати не голосували за дану пропозицію.

Далі сесія проходила в більш-менш виваженому режимі, депутати прийняли відповідні рішення відносно всіх питань порядку денного. І наприкінці, врахувавши пропозицію начальника Роздільнянського відділу поліції, полковника О.Є. Кашперука,  слово до присутніх та свої аргументи мовив представник активістів – Тодор Євгенович.

Фрагмент його виступу та реакції депутатів пропонуємо переглянути у доданому до матеріалу відео, коли ситуація вже перейшла у мирне русло і більш-менш була озвучена позиція осіб.

Щодо прийнятих на сесії рішень та інших новин з цього приводу повідомлятимемо на сторінках газети.

Залиште свій коментар