Труд-Куток відзначив п’яте храмове свято

Бажаймо цвіту у душі,

В здоров’ї всі літа!

Вам щастя й долі, трударі,

В краю, в роду віка!

Жителі с. Труд-Куток цінують і шанують своє село. Це дивовижний край з красивою природою, багатою минулою і сучасною історією, відомий знатними працівниками – залізничниками, чудовими родинами, доброзичливими, трудолюбивими людьми. Тут цінують добросусідство, мир, виховують дітей в любові до рідної землі.

Всесвітній день миру відмітили жителі села разом з 5-річним ювілеєм Храму села на Різдво Пресвятої Богородиці. Отець Віталій провів святкову духовну службу біля хреста, вітаючи прихожан. Степанівський сільський голова С.П. Щербакова щиро привітала усіх присутніх зі святковою радісною подією з побажаннями миру, добробуту, щастя, успіхів у житті.

Гарне мистецьке свято відчули люди, коли виступали маленькі вихованці Степанівського дитсадочка. Їх таночки були настільки яскравими, веселими, що до сліз розчулили усіх присутніх. Любов’ю до рідного краю, до родинного кола були пронизані патріотичні вірші учнів-початківців. Привітальні слова зі святом з почуттям великої гордості і вдячності батькам за дітей Труд-Кутка висловила директор Павлівської початкової школи О. М. Миндруль. Флешмобом під мирним небом села та сучасним таночком привітали односельці і підростаюче покоління. Пролунали теплі вітання зі святом від членів літературно-поетичного  клубу «Літературні обрії», Степанівської організації  ветеранів війни і праці. Яскраве заключне вітання було від маленьких дітей. Символ миру – голуби злетіли з маленьких ручок дошкільнят Тетянки Караманової та Ростислава Уткіна зі словами: «Ми хочемо миру! Хай буде мир!». З веселою музикою, танцями, піснями були народі гуляння.

Будь щасливим, любе село! Хай буде добробут у кожному домі, під мирним небом нехай квітує розмай любові в родинах, в дружбі односельців.

Голубка миру хай летить,

Несе всім віть добра,

А Бог усіх благословить

На вірні всі діла!

Валентина Большакова.

Залиште свій коментар