Шматочок свята нашим воїнам ЗСУ

У рамках челенджу «Шматочок свята нашим воїнам ЗСУ» від Лиманської громади були відправлені коробочки у різних напрямках — Донецькому, Херсонському, Харківському, Сумському та інших. На всіх цих напрямках боронять країну жителі Лиманської громади.

Завдяки відділу освіти Лиманської селищної ради активну участь у заході взяли: Лиманський ліцей №2, Лиманський ліцей № 1, Степовий ліцей, Кучурганський ліцей ім. Павла Каплуна, садочок «Сонячна гронка». Приєдналися і небайдужі підприємці, посадовці і мешканці громади, доклавши спільні зусилля і отримавши гарний результат. Долучилися до челенджу заступниця Лиманського селищного голови Владислава Кравченко, депутатка Роздільнянської районної ради Світлана Величко, місцеві волонтерки Марія і Соломія Величко, депутати Лиманської селищної ради Микола Доносіян, Дяченко Ірина, Карлова Марина, Чернобровкіна Світлана.

Це був справжній святковий день, адже зробили велику добру справу! Військовослужбовці отримали святкові посилки напередодні Різдва Христового. Це був щирий подарунок і нагадування, що їх підтримують і чекають живими, здоровими вдома з Перемогою!

Слава Україні! Героям слава!

Наш кор.

Залиште свій коментар