Уродженець с. Кучурган, що живе в США, підтримує ЗСУ

У СВОЇЙ боротьбі з рашистами Україна не залишилась наодинці, бо весь світ розуміє важливість зупинити росію з її ганебними планами підкорення вільних, незалежних українців. Проти ворога постали всі – від мала до велика. Наші мужні воїни б’ють русню на фронті, а всі інші наші співвітчизники активно допомагають їм у цій важливій для усіх нас справі. Тим більше, нас підтримує майже весь цивілізований світ, за винятком деяких особин, які звикли прогинатися під путіна і не можуть чинити по-іншому.

Серед тих, хто підтримує нашу країну у доленосній боротьбі з рашистами, є уродженець с. Кучурган,
далекобійник, який вже 15 років проживає в США. Його мама – мешканка с. Кучурган, а батько – з Донеччини. Доля розпорядилася так, що Олександр Охневський виїхав до Америки і оселився там, але не перериває зв’язків зі своєю малою батьківщиною.
З перших днів вторгнення росії в Україну, починаючи з 2014 року, пан Олександр неодноразово передавав великі суми на підтримку земляків-військовослужбовців, донатив на закупівлю автомобілів, дронів та іншого необхідного обладнання для ЗСУ. Він завжди відгукується на заклики місцевих волонтерів про збір допомоги для наших відважних воїнів.
Його сестра Ірина підтримує брата у всіх його благодійних починаннях і активно допомагає нашим
Збройним Силам України.
Олександр – приклад для багатьох, хто залишив Україну. Але в серці він завжди з нею.

На фото: Олександр з сестрою Іриною, мамою Оленою та двома племінниками на футбольному
матчі вболівають за збірну України.
Наш кор.

Залиште свій коментар