Школярі Болгарської ЗОШ – чемпіони області

Вже три роки поспіль команда Болгарської ЗОШ стає переможцем обласного фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацькі гарти».

І цього року діти старанно тренувалися та провели неабияку підготовку для участі у такому заході. Саме їх терпіння, витримка та сила духу допомогли здобути перемогу.

23 вересня команда Болгарської ЗОШ, на чолі с тренером, він же і директор школи, Є.Д. Мошковським, вирушили представляти Одеську область до м. Галич Івано-Франківської області ДЛОК «Сокіл» на Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі школярів України «Козацькі гарти – 2018».

Незважаючи на державний рівень змагань, органи влади не забезпечили фактичну можливість добратись команді на місце проведення фестивалю. У зв’язку з цим представництво від Одеської області стало під загрозу.

Команда вирушила на змагання на новому «Мерседесі-спринтері», а Владислав Васильович особисто проводжав команду на змагання.

Вітаємо команду з перемогою в обласному турі змагань та бажаємо удачі на всеукраїнських змаганнях. До складу команди входять: Максим Якобчук, Валентин Мойсеєв, Андрій Синютін, Ігор Кіструга, Сергій Андрєєв, Костянтин Маценко, Дар’я Плетінка, Ірина Щербак, Катерина Гиска, Аліна Кізякова, Тетяна Захарова, Марина Рогова та тренер команди Є.Д. Мошковський.

Залиште свій коментар