Результати спортивних змагань у ДЮСШ з нагоди Дня міста

В неділю, 23 вересня у спортивних залах відбулися змагання, присвячені Дню міста Роздільна. На святковій церемонії відкриття змагань до учасників звернувся Заслужений працівник фізичної культури і спорту України директор спортивної школи Замітайло Володимир Макарович, який привітав юних спортсменів   зі святом міста та привітав переможців обласних і республіканських змагань,  які відбулись напередодні у м. Одеса, м. Київ та м. Кропивницький, це: Переходнюк Вячеслав, Плотнік Павло – ІІІ місце (тренер-викладач Шкульова Ганна Миколаївна, та юних дзюдоїстів: у м. Одеса Захожа Наталія – І місце, Глущенко Дарія – ІІ місце, Долганенко Оксана і Дурдук Ангеліна – ІІІ місце, Филимоненко Кароліна і Царук Павло – V місце, Грей Ніколас – VІІ місце; у м. Кропивницький Бєломестний Юрій та Мішин Максим посіли третє місце (тренер-викладач, майстер спорту Горобій Вікторія Володимирівна)

У великій спортивній залі проходили змагання з пляжного волейболу, у малій спортивній залі показові виступи дзюдоїстів та змагання з настільного тенісу. В дуже запеклій боротьбі у обласному турнірі з пляжного волейболу перемогу отримали: команда ДЮСШ м. Роздільна (Плотнік Павло та Переходнюк Вячеслав) та команда з м. Подільськ. На третьому місці збірна команда м. Одеса (Насіротовський Євген) та м. Роздільна (Добровольський Микита).

У районних змаганнях з настільного тенісу місця розподілились таким чином: серед дівчат на першому місці Умнікова Віталіна – ДЮСШ м. Роздільна, на другому – Шульгіна Віра – учениця Виноградарської ЗОШ, на третьому місці – Нейченко Діана – учениця НВК № 1 м. Роздільна: серед юнаків перше місце посів Абрамов Віталій – учень Єгорівської ЗОШ, на другому місці Умніков Вадим, на третьому Скибенюк Михайло – вихованці ДЮСШ м. Роздільна.    Юні тенісисти також були нагороджені дипломами та медалями.

Дуже цікавими були показові виступи дзюдоїстів різних вікових категорій, у яких приймали участь більше тридцяти дітей.

На міському стадіоні пройшов Чемпіонат України з футболу «Дитяча ліга» з двох вікових категорій. У третьому турі наша команда приймала юних футболістів «Чорноморець». Дуже хорошу гру показали юнаки старшої групи, рахунок 1:1. Нажаль молодші футболісти програли (тренер-викладач Щур Віктор Іванович).

Детальніше у друкованій версії газети “Вперед”.

Залиште свій коментар