Щодо запобігання пожеж під час проведення жнив  на Роздільнянщині

Роздільнянські рятувальники провели профілактичний захід щодо запобігання пожеж під час проведення жнив  

У Роздільнянському районі тривають жнива. З метою запобігання виникнення пожеж на хлібних полях району – співробітники  Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській здійснюють інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки під час проведення жнив. 

Так, нещодавно співробітники ДСНС України обстежили поля сільгосппідприємств, які знаходяться на території Новоукраїнської сільської ради та провели профілактичні бесіди з працівниками агропромислового комплексу щодо дотримання правил пожежної безпеки під час підготовки та проведення жнивної компанії.

Рятувальники  нагадали аграріям про дотримання правил та техніки пожежної безпеки та розповіли з яких причин найчастіше виникають пожежі під час збирання, зберігання та переробки врожаю.

Велику увагу фахівці ДСНС звертали на те, що під час збирання врожаю була присутня на полі особа, відповідальна за протипожежний стан, чи проведено інструктаж із пожежної безпеки з усіма працівниками, залученими на жнивах, на технічний стан комбайнів, стан забезпеченості зернозбиральних агрегатів, тракторів та автомобілів сертифікованими вогнегасниками.

Керівникам сільгосппідприємств було наголошено, що в період збирання врожаю категорично забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків, розведення багать на полях, зокрема і на тих, де жнива закінчилися.

Наприкінці заходу, рятувальники провели протипожений інструктаж з механізаторами та роздали їм листівки з нагадуванням правил пожежної безпеки під час проведення жнив.

– Під час збору врожаю необхідно суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, аби не виникла пожежа. – Уся техніка має бути оснащена первинними засобами для пожежогасіння, ділянки площею 50 га мають відмежовуватися проораними смугами та прокосами тощо.   У даному випадку аграрні підприємства подбали про всі засоби, щоб запобігти пожежі під час жнив», зазначив начальник Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, підполковник служби цивільного захисту Сергій Кузьменко.

                                                   Сергій ШМОРГАЛ,

                                                   Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                              ГУ ДСНС України в Одеській області  

Залиште свій коментар