Щоб вижити – повинні об’єднатися

Шановні наші читачі, дорогі друзі!

На жаль, сподівання на те, що війна з рашистськими загарбниками закінчиться нашою ПЕРЕМОГОЮ вже завтра, поки що не виправдалися. А в умовах воєнного стану усі газети України опинилися у важкому матеріальному становищі. Воно викликане тим, що редакції втратили практично усі джерела доходу. Майже два місяці не проводилися кошти за договорами з інформаційного висвітлення діяльності місцевих органів влади, практично повністю відсутня будь-яка реклама, майже зникли приватні оголошення. При цьому витрати, які несуть друковані ЗМІ, мають тенденцію до зростання, зокрема, за вартістю поліграфічних послуг, не кажучи вже про катастрофічну ситуацію з газетним папером, який в Україні не виробляється і раніше поставлявся з росії та білорусі. В дуже близькій перспективі видавництвам доведеться шукати інших постачальників і купувати папір у рази дорожчий, ніж досі. За попередніми прогнозами, його вартість зросте на 80-100 відсотків!

Тривог, болю, переживань нині у всіх нас неймовірно багато. І в цей страшний час ми всі як ніколи потребуємо єднання, взаєморозуміння і взаємної підтримки. Всі – а, зокрема, мова й про звичну багаторічну єдність газети та її читачів.

Ми постійно знаходимося в пошуку, як нам вижити в таких умовах і як забезпечити інформування наших передплатників? Одним з таких кроків бачимо тимчасове видання спільних спецвипусків газет Роздільнянщини. Це дасть нам змогу трохи зекономити на друкарських послугах і довше видавати часопис.

Адже ми чудово розуміємо, що сьогодні на нашій прикордонній території Роздільнянського району газети «Вперед» і „НовинаР” – єдині друковані джерела інформації для тих людей, хто не дружить з Інтернетом. Тільки з місцевих ЗМІ можна дізнатися місцеві новини, що відбуваються у наших громадах, нашому районі, отримати практичні і доречні рекомендації та іншу корисну інформацію.

Так вже повелося, що досі колишні районки якимось дивовижним чином примудрялися існувати практично без грошей. Отже, досвід виживання маємо – будемо продовжувати його застосовувати.

Дуже великі надії покладаємо на вас, шановні читачі. Якщо отримаємо вашу підтримку, тобто передплату на друге півріччя, то після Перемоги газети відновлять повномасштабний вихід у світ. Залучаючи місцеву владу до співпраці, ми разом робитимемо все можливе, щоб не дозволити цінам у другому півріччі здійснити стрибок вище голови нашого передплатника.

А зараз просто просимо з розумінням сприйняти наш спільний номер газети, який ви отримаєте наступного тижня!

Ми віримо у нас, а ви вірте в нас – і невдовзі (дуже сподіваємося на те, що це буде скоро!) ми принесемо у ваші домівки найчудовішу і найочікуванішу новину, вітаючи вас з ПЕРЕМОГОЮ над рашистами і початком щасливого мирного життя!

 Наталя БУКОВСЬКА, редактор газети «Вперед»,

Вікторія МАЙНИЧ, редактор газети «НовинаР»

Залиште свій коментар