Що віщують нам зірки у 2019 році

У 2019 році на зміну Земляній Собаці прийде привітна Жовта Свиня. Щоб зрозуміти, як саме позначиться зазначена тварина на долі кожної людини, варто оголосити загальний гороскоп на 2019 рік для знаків зодіаку.

Овен 

Свиня піднесе всім Овнам у 2019 році масу несподіваних сюрпризів.
Є можливість дочекатися бажаного просування по кар’єрних сходах, обзавестися більшою зарплатою і відкласти кошти на дорогу покупку.

У першому півріччі більшість Овнів вирішать порадувати себе чим­небудь незвичайним – наприклад, відправляться в подорож. Деяким вдасться зустріти в цей час свою любов.

Телець

Більшість Тельців проведуть 2019­й за своїм робочим місцем. Потрібно постаратися знайти час для відпочинку з родиною. Відправлятися на відпочинок поодинці не треба – таке дозвілля виявиться нестерпно нудним.

Самотні Тельці в 2019 році зустрінуться зі своєю долею. Не варто занадто довго думати про правильність того чи іншого кроку – щастя слід встигнути схопити, поки воно поруч. Тим, хто вже перебуває у шлюбі, Свиня приготувала приємний сюрприз – поповнення в сімействі.

Близнюки

Так вже склалося історично, що до Близнюків у Свині особливо трепетне ставлення. Правителька року буде повністю допомагати своїм улюбленцям, щоб цей період став для них по­справжньому успішним.

З перших днів січня Близнюкам буде таланити в матеріальній сфері – з’являться нові можливості. Не виключено просування по службі, але тривалий час, проведений на роботі, може стати причиною проблем вдома. Щоб не допустити розростання серйозної сварки, слід навчитися дивувати свою другу половинку різними проявами уваги.

Рак

У 2019 році всі представники цього знака зодіаку повністю віддадуться робочому процесу. Начебто нічого поганого у такому шляху немає, адже Ракам вдасться реалізувати безліч вельми прибуткових проектів. Ось тільки оточуючим подібна поведінка здасться дивною, а тому більшість з них просто зникне. Щоб було зрозуміліше, в якийсь час поруч залишаться тільки найближчі друзі та родичі.

Зрозуміло, що на любовному фронті постійна зайнятість позначиться не з кращого боку. Вихід є – постаратися не замикатися в собі. Наприкінці третього кварталу рекомендується відправитися в подорож, щоб обзавестися новими знайомими, і навіть спробувати завести романтичні стосунки.

Лев

Левів з усіх сторін будуть оточувати друзі, рідні, знайомі. Деяким представникам знаку вдасться опинитися на керівній посаді та отримати в підпорядкування кілька тисяч працівників. Найцікавіше, що така робота Левам до душі, з усіма своїми обов’язками ці люди впораються на всі 100 выдсотків.

Рідні Левів потребуватимуть їх постійної підтримки, тому доведеться навчитися поєднувати роботу і дозвілля. Зрозуміло, що такий графік роботи незабаром позначиться на здоров’ї і далеко не з кращого боку. Не варто ігнорувати похід до лікаря, інакше легко обзавестися хронічною хворобою.

У літній час підвищується можливість зустріти власну долю. Подія ця має статися за досить неординарних обставин – під час відрядження, відпочинку або незапланованої заміської поїздки.

Діва

Для створення ідеального фундаменту на майбутній рік  Дівам варто ретельно проаналізувати всі свої помилки в 2018­му. Щоб досягти бажаного успіху, прийшла пора Діві стати комунікабельнішою. На роботі відносини з колегами повинні покращитися, а тому незабаром очікується просування по службі.

Навесні багато Дів переживуть цікаві романтичні стосунки, а якщо точніше – службовий роман. У деяких навіть вийде завести до закінчення року сім’ю.

Влітку нагадають про себе хронічні хвороби. Якщо вчасно звернутися за медичною допомогою, серйозних наслідків вдасться уникнути. Дуже важливо берегтися від переохолодження, адже навіть невелика застуда може затягнутися на довгі тижні.

Друге півріччя – ідеальний час, щоб збільшити власний капітал. Отримані кошти Діви направлять у розвиток бізнесу.

Терези

2019 рік стане для представників повітряного знаку досить несподіваним – їм вдасться відкрити власну справу. До весни вони зустрінуть людину, яка надалі стане їх хорошим партнером. Спільна діяльність незабаром принесе непогані доходи.

Деякі Терези захочуть кардинально перекроїти власне життя. Багато зважаться отримати нову спеціальність. От тільки через сильну захопленість навчанням або підприємницькою діяльністю зовсім забудуть про рідних і близьких людей. Щоб не допустити проблем у сім’ї, слід навчитися правильно розподіляти власний час.

У другій половині півріччя самотні Терези нарешті зустрінуться з власною долею. Саме друга половинка стане причиною ще одного серйозного кроку – придбання житла. До речі, напередодні новорічних свят багато Терезів встигнуть відгуляти весілля.

Скорпіон

Настав час розпочати новий життєвий цикл, і більшість Скорпіонів намагатимуться скористатися подібною можливістю. Мова йде про просування по службі, відкриття власної справи, початок стосунків, переїзд і навіть весілля. Запорука успіху – віра у власні сили. Найгірший період розпочнеться наприкінці весни, але завдяки веселій вдачі будь­які напасті вдасться пережити спокійно і без зайвих втрат.

Влітку відчуватиметься прилив життєвих сил. Використовуйте їх для реалізації найсміливіших мрій. Саме в цей період висока ймовірність відшукати свою другу половинку, особливо у жінок­Скорпіонів.

Напередодні Нового року деяким Скорпіонам захочеться змінити колишню роботу і обзавестися більш перспективною посадою. Невелика порада: щоб 2019 рік виявився дійсно успішним, слід відмовитися від звички звалювати на плечі проблеми інших.

Стрілець

Прийшла пора приділити більше часу рідним, адже відлюдницький спосіб життя зазвичай призводить до депресивного настрою. На початку року у деяких Стрільців очікується поповнення родини, що відразу ж позначиться на їх досить нестабільному матеріальному становищі. Вже навесні сфера фінансів налагодиться – близький друг запропонує партнерство.

Самотні представники даного знаку знайдуть те тихе щастя, про яке давно мріяли. Обранцем може виявитися давній знайомий, який раніше не сприймався в якості об’єкта любові.

Козеріг

2019 рік стане для всіх без винятку Козерогів часом серйозних змін. Відразу після новорічних свят відбудеться довгоочікуваний переїзд, а тому навесні доведеться приділити досить багато часу на облаштування нового житла. Влітку з’явиться хороша можливість обзавестися новими корисними знайомствами. Саме вони допоможуть Козерогам у момент пошуку нової роботи. Особисте життя Козерогів стабільне – сімейні пари займуться облаштуванням житла, тоді як самотні серця нарешті зустрінуть свою другу половинку. Наприкінці  року можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям.

Водолій

Для представників знаку майбутній період виявиться не найкращим. Прийшла пора переглянути дружні та любовні стосунки. Влітку можуть з’явитися невеликі фінансові проблеми. Вирішити ситуацію допоможуть друзі, які нададуть можливість заробити.

До осені почнутся сімейні турботи: дітям знадобиться увагу, другі половинки почнуть ревнувати через нові знайомства, а родичам доведеться допомогти у вирішенні несподіваних неприємностей.

Риби

Ще одні улюбленці Свині, яким у 2019 році вдасться досягти чималих успіхів у всіх сферах життя. Гарне ставлення з боку начальства на роботі, допоможе Рибам отримати можливість очолити новий сектор з чималою кількістю співробітників у підпорядкуванні.

Влітку з’явиться шанс відправитися на незабутній відпочинок, який давно відкладався для більш слушного часу. Більшість сімейних представників знаку запам’ятають цю подію надовго. Самотніх Риб чекає доленосна зустріч.

Залиште свій коментар