Шевченківські дні на Роздільнянщині – 2018

Величний, недосяжний і близький

Тарас Шевченко… Наш рідний, незабутній, величний, недосяжний і близький… Пильний вартовий, що на сторожі нашого слова стоїть і десятиріччями нагадує нам, “чиїх батьків діти”. Історію свого життя він вважав частиною історії Батьківщини.

Щорічно у березні в Слобідському НВК проходять Шевченківські дні, щоб не просто вшанувати пам’ять великого Кобзаря, а всім серцем відчути його невмируще слово. Поезії Т.Г. Шевченка звучали у виконанні учнів 2 класу, на чолі з класним керівником М.Ю. Кустол. Учні декламували вірші поета, розповідали про його життя та творчість. Заздалегідь дітьми були підготовлені ілюстрації до віршів Т.Г. Шевченка.

На свято були запрошені гості, серед них і народна хорова капела «Ветеран», у виконанні якої пролунали українські пісні, зокрема поезії Т.Г. Шевченка”Реве та стогне Дніпр широкий”, покладені на музику, та інші. Глядачі теплими оплесками подікували аматорам художньої самодіяльності. А гості подарували маленьким школярам художню літературу.

Директор НВК Л.В. Кіндзерська подякувала організаторам за концерт та присутнім, що знайшли час і прийшли на свято.

О.Городенська,

заступник директора з ВР Слобідського НВК.

«І став для нас Шевченко заповітом, безсмертним як саме життя»

В районній дитячій бібліотеці пройшов поетичний марафон «І став для нас Шевченко заповітом, безсмертним як саме життя». Захід був приурочений до 204-річчя від дня народження великого українського поета і художника Т.Г. Шевченка.

Були запрошені учні Роздільнянської ЗОШ № 4, разом з вчителем-філологом М.В. Літвін. Бібліотекар Т.І. Казакова розповіла про творчість Великого Кобзаря не тільки як поета, але й як художника та просто людину. Також вона презентувала книжкову виставку «Шевченко – ти святиня і сучасність». Учні декламували вірші та уривками з поем Т.Г. Шевченка. Для дітей було проведено брейн-ринг, який проходив в ігровій формі. У ході заходу учні продемонстрували свої знання, розповідаючи про життєвий та творчий шлях великого поета, декламуючи його поезії, виявивши при цьому свої акторські здібності.

Тетяна КАЗАКОВА, бібліотекар районної дитячої бібліотеки.

Залиште свій коментар