Шановні громадяни міста Роздільна!

Комунальне підприємство «Роздільнянський міський водоканал» діє на підставі Статуту, за статутом предметом діяльності Підприємства, у тому числі є вивезення твердих побутових відходів. Згідно з рішенням виконавчого комітету  Роздільнянської міської ради Одеської області Комунальне підприємство «Роздільнянський міський водоканал»  зобов’язується відповідно до схеми санітарного очищення  надавати послуги з складування твердих побутових відходів, а Споживач зобов’язується своєчасно  оплачувати послуги за встановленими тарифами.

            Повідомляємо, що тверде побутове сміття понад 30 кг (будівельне сміття, трава, листя, гілки дерев, тощо) вивозиться абонентом самостійно на центральне сміттєзвалище, яке знаходиться за территорієй міста в напрямку с. Бакалове, виходячи з розрахунку 24,57 грн. за 1 м.куб., також повідомляємо, громадяни, які мають власні сміттєві контейнери можуть скористатися послугою на вивезення  із розрахунку 143,61 грн. за вивіз сміття.

             На підставі вищевикладеного, з метою поліпшення ситуації навколо сміттєвих майданчиків просимо громадян міста при складуванні твердих побутових відходів не порушувати встановлених норм, а саме складування побутового сміття до 30 кг в сміттєвий контейнер, вище 30 кг на міське сміттєзвалище. У разі виявлення фактів порушень складування побутових відходів просимо повідомляти за тел.3-10-12.

 

Залиште свій коментар