Шановні читачі районної газети “Вперед”!

З метою оперативного інформування мешканців нашого району, колектив редакції працює у звичайному режимі. Але на період карантину ми змушені зменшити обсяг газети до 8-ми сторінок. Дякуємо всім нашим читачам за порозуміння, сподіваймося на краще та анонсуємо черговий номер газети на п’ятницю, 27 березня.

В ньому вашій увазі представлена остання інформація щодо карантину та протидію поширенню коронавірусної інфекції в Роздільнянському районі, традиційна рубрика “Люди нашого краю” та продовження спогадів Івана Кравчука про  Другу світову війну, а також корисна інформація профільних служб, гороскоп та цікавинки для дозвілля, зокрема, поради городникам та садівникам.
Зауважимо, що на період карантину реклама, поздоровлення, співчуття та інші матеріали приймаються дистанційно – на нашу електронну адресу: gazeta_vpered31@ukr.net; за телефонами: 3-14-54, ‎097-750-92-31, ‎095-477-72-24. А також нагадаємо: на газету можна оформити електронну підписку на нашому офіційному сайті – https://vpered.od.ua.

Будьте в курсі головних подій району та міста! Бережіть своє здоров’я та оточуючих!

Залиште свій коментар