Шана нашим рятівникам

26 квітня відзначається 36-та річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Аварія забрала життя багатьох  людей і завдала непоправної шкоди екології України та країн Європи.

26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС з різницею у декілька секунд відбулися два вибухи, у результаті яких обвалилася частина будівель та почалася велика пожежа. Величезна кількість радіоактивних речовин потрапило в атмосферу. Тож, у цей квітневий день українці традиційно вшановують пам᾽ять про саму трагедію та загиблих внаслідок неї.

Зважаючи на воєнний стан в Україні, у Роздільній відбулося символічне покладання квітів до пам᾽ятника ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Адже чимало роздільнянців були задіяні у рятувальних  роботах та ризикували власним життям та здоров᾽ям.

В офіційній церемонії вшанування героїв-ліквідаторів взяли участь голова Роздільнянської районної військової адміністрації  Сергій Приходько, Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, заступник голови Роздільнянської РВА Наталія Шличок, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Роздільнянщини, представники органів влади та громадськості.

Нагадаємо, що під час російського вторгнення в Україну Чорнобильська АЕС була окупована російськими військами. Станцію звільнили 31 березня.

Наш кор.

 

 

Залиште свій коментар