Пам’яті земляка-Героя Миколи Котлінського

І знову сумна звістка прийшла в Роздільнянську громаду – жорстока війна з російським окупантом забрала життя нашого земляка – жителя Єреміївки

Котлінського Миколи Івановича.

У грудні цього року Микола Іванович мав би святкувати свій 55-річний ювілей. Та, на жаль, страшна російсько-українська війна непоправно втрутилась у плани. Віддати своє життя нашому захиснику довелося у боях під Дніпром. Микола Іванович був досвідченим військовим, прапорщиком, командиром зенітно-ракетного відділення. Брав участь в антитерористичній операції та операції об’єднаних сил. Захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, був відзначений медаллю учасника бойових дій за мужність та героїзм.

Двадцятого квітня сотні єреміївців та жителі навколишніх сіл проводжали захисника в останню путь. Жалобна процесія пройшла вулицями села від будинку Миколи Івановича до церкви, де відспівали бійця. Живими квітами були устелені вулиці Єреміївки. Поховали Героя на місцевому кладовищі, проводжаючи бійця за Свободу залпами від пострілів військових, Державним Гімном України та вигуками присутніх: «Герої не вмирають! Слава Герою!».

Слова подяки і шани нашому захиснику та співчуття рідним висловив Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та військові.

У Миколи Івановича залишилось двоє дітей – син і донька та двоє прекрасних онуків. Світла пам’ять Миколі Івановичу. У наших серцях він назавжди залишиться Героєм, справжнім патріотом і захисником рідної землі.

З сумом – Роздільнянська громада

 

Залиште свій коментар