СБУ викрила на корупційній схемі посадовця Держприкордонслужби

СБУ викрила інспектора одного з відділів Білгород- Дністровського прикордонного загону Державної прикордонної служби на систематичному отриманні хабарів.

За попередньою версією слідства, посадовець налагодив корупційний механізм отримання грошей від громадян. За різні суми непраомірної вигоди, він «гарантував» не створювати штучних перешкод під час перевезення товарів широкого вжитку через держкордон.

Правоохоронці затримали зловмисника поблизу робочого місця після одержання хабара за сприяння у безперешкодному переміщенні партії автозапчастин.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру.

У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії. Перевіряється можлива причетність до протиправної діяльності інших осіб.

Заходи із викриття схеми проводили співробітники Управління СБУ в Одеській області спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Миколаїв, підрозділом внутрішньої безпеки Держприкордонслужби, за процесуального керівництва Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Джерело: СБ України в Одеській області

 

 

 

Коментарі

  • Глеб

    Служба безпеки України викрила протиправний механізм зарахування іноземних студентів до приватного українського медичного закладу вищої освіти. Оперативники спецслужби встановили, що організатори схеми діяли у змові з чиновниками держпідприємства у сфері освіти. «Пакет послуг» передбачав відсутність обов’язкової подачі відповідних документів і складання іспитів.

Залиште свій коментар