На змаганнях з дзюдо

ПІСЛЯ перерви на карантин наші старші дзюдоїсти почали підготовку до Чемпіонату Одеської області серед юнаків та дівчат до 16 років (2006-2007 р.н.) і вже 4 травня у м. Одеса посіли такі місця: Діана Ніколаєнко (смт Лиманське) – друге місце, Оксана Нікітенко (смт Лиманське) – третє місце, Ігор Бегар, Артем Дяків (м. Роздільна) та Данило Тузов – п’яте місце, Дмитро Кошевой та Богдан Кошевой (м. Роздільна) опинились на сьомому місці. Вимушена перерва далася взнаки, але хлопці та дівчата дуже старалися.

         16 травня молодші дзюдоїсти з м. Роздільна та смт Лиманське вирушили до м. Одеса та показали свою майстерність у відкритому турнірі «Динамо» серед юнаків та дівчат. Золото здобули Аріна Захожа та Матвій Дмитрієв (смт Лиманське), срібло – Олександр Дубровін, Анастасія Колкова та Кирил Батлук (смт Лиманське). Бронзовими призерами стали: Аліна Соловйова, Артур Чорний, Артем Глущенко, Віктор Нєнов, Богдан Крясков, Андрій Свістельников, Дмитро Безбожний, Ігор Кучеренко, Каріна Гусак, Захар Кірка, Олександр Римарчік, Анатолій Колков, Дмитро Дубровін, Максим Жуматій, Дар’я Самойленко, Кіра Батлук (смт Лиманське) та Матвій Лаптєв, Юлія Филимоненко, Володимир Арбузов, Михайло Татаров (м. Роздільна).

          ЯК ЗАВЖДИ, наприкінці травня пройшов турнір з дзюдо серед вихованців Роздільнянської ДЮСШ з смт Лиманське та Роздільної. Діти дуже хвилювались, адже на цих змаганнях вони повинні були показати все, чому навчила їх тренер-викладач Вікторія Горобій. На змаганнях з дзюдо серед юнаків та дівчат до Міжнародного дня захисту дітей наші спортсмени від мала до велика показали не тільки хорошу підготовку, але й вихованість, повагу до суперника, підтримували один одного, вболівали, співчували та раділи. Вони показали, що наш тренер-викладач підготувала «класну команду», команду, яка зможе гідно представляти наше місто на виїзних змаганнях. Дякуємо Вікторії Володимирівні, батькам і дітям! Перемог вам і вашій команді!

Батьківський комітет

 

Коментарі

  • Вячеслав

    Рання історія дзюдо невіддільна від історії життя його творця — Дзіґоро Кано, видатного японського громадського діяча і педагога, чия діяльність була відзначена орденом Вранішнього сонця. Дзіґоро Кано з дитинства цікавився дзюдзюцу, в юності вивчав стилі дзюдзюцу шкіл Тендзін Сін’я Рю та Кіто Рю. На їх основі він розробив нову систему боротьби, якій дав назву Кодокан дзюдо. Кано не став включати в список дозволених до застосування на змаганнях з дзюдо ряд найнебезпечніших прийомів з дзюдзюцу, щоб зробити змагання якомога безпечнішими для учасників. При цьому травмонебезпечні прийоми продовжують вивчатися у формі ката.

Залиште свій коментар