СБУ блокувала масштабну контрабанду цигарок через Одеський торгівельний порт

Служба безпеки України блокувала, у взаємодії з Королівською податковою та митною службою Великої Британії, незаконне ввезення в нашу країну великих партій тютюнових виробів з частковим транзитом до Європи.
Оперативники спецслужби за отриманою, у тому числі від іноземних партнерів, інформацією, виявили в Одеському морському торгівельному порту вантаж цигарок відомого світового бренду загальною вагою майже 16 тонн. Продукція нелегально прибула на один із приватних контейнерних терміналів. За найнижчими оптовими цінами українського «чорного ринку» вартіть вилученого товару складала майже 20 мільйонів гривень.
Контрабандні цигарки були приховані під виглядом текстильних виробів для ухилення від сплати митних та інших обов’язкових платежів.
Наразі тривають відповідні процесуальні дії щодо вилучення виявленого товару.
Операція проводилась Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України спільно з Управлінням СБУ в Одеській області, за сприяння Управління протидії митним правопорушенням Одеської митниці Держмитслужби України.
Управління Служби безпеки України в Одеській області

Залиште свій коментар