Передові методи лікування хворих на Covid-19 надали китайські експерти медикам Одещини

На Одещині відбулася перша онлайн-конференція за участі китайських медичних експертів та медиків з Одеської області. Сторони обговорили підходи у лікуванні хворих на Covid-19 та поділилися досвідом з власної практики. Зустріч відбулася за ініціативи заступниці керівника ОДА з питань цифрової трансформації Анастасії Бондар та сприяння Генерального консульства Китайської Народної Республіки в Одесі.

«В умовах пандемії коронавірусної інфекції важливо, аби наші медики швидко отримували найактуальніші методики лікування хворих. Тому для мене, як заступниці саме з питань цифрової трансформації, організація таких онлайн-зустрічей є пріоритетом», — зазначила заступниця керівника ОДА з питань цифрової трансформації Анастасія Бондар.

Серед представників КНР на зустрічі були присутні експерти Наньчанського університету та Центру з контролю та профілактики хвороб провінції Цзянсі. Одеську область представляли керівники центру соціально значущих хвороб, Центру громадського здоров’я, міської інфекційної та дитячої лікарень та регіонального департаменту охорони здоров’я. Сторони обговорили практику лікування дітей та жінок з вагітністю, а також строки зберігання антитіл у людей, які вже перехворіли на Covid-19. Китайські лікарі наголосили, що велику роль у стримані розповсюдження інфекції відіграє самоорганізація населення та дотримання усіх санітарних норм населенням. Також представники КНР надали свої рекомендації щодо організації мобільних шпиталів та сортування пацієнтів з легкою стадією захворювання на Covid-19.

«Ми раді надати майданчик для проведення першої онлайн-конференції між лікарями Одеської області та китайськими спеціалістами. Досвід Китаю у лікуванні пацієнтів з коронавірусною інфекцією є дуже важливим. Ми розраховуємо проводити такі зустрічі регулярно. Щойно дозволять епідемічні умови — ми прагнемо організувати візит медиків КНР, які змогли б на власні очі побачити, як проходить лікування хворих Covid-19 в Одеські області та надати практичні рекомендації», — зазначив в. о. керівника ОДА В’ячеслав Овечкін.

Одеська ОДА вдячна за підтримку Канцелярії іноземних справ КНР та сподівається на продовження взаємних відносин та поглиблення співпраці.

Джерело: пресслужба Одеської обласної державної адміністрації

Залиште свій коментар