СБУ блокувала контрабанду кокаїну з Південної Америки

У межах протидії незаконному обігу наркотиків співробітники Управління Служби безпеки України в Одеській області викрили та блокували морський канал контрабанди кокаїну з Південної Америки.

Оперативники спецслужби встановили, що у квітні поточного року до морського порту Одеси прибув вантаж із лакофарбовими матеріалами із країни, яка вважається однім із найбільших виробників наркотиків у світі. Тому було прийнято рішення провести додаткову експертизу нетипового товару.

За результатами досліджень у ємностях із фарбою був виявлений розчинений кокаїн. Загальна вага виявлених наркотиків може становити до двохсот кілограмів. Орієнтовна вартість такої партії на «чорному ринку» – понад двадцять мільйонів доларів США. Експертиза встановить остаточну вагу наркотичної речовини.

Співробітники СБУ з’ясували, що замовником «товару» є одна з місцевих комерційних структур. У межах кримінального провадження відкритого за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України проведені обшуки в офісних приміщеннях фірми-одержувача, а також службових кабінетів митниці. У ході слідчих дій вилучено документацію, яка підтверджує протиправну діяльність.

Триває досудове слідство для встановлення всіх обставин справи та осіб, у тому числі, співробітників митниці, причетних до організації каналу контрабанди кокаїну.

 

Залиште свій коментар