Трагічне селфі на даху потягу

17-річна дівчина отримала близько 65 відсотків опіків тіла від удару струмом на товарному вагоні вантажного потягу.

Гуляючи ввечері по селу, яке розташоване вздовж залізничної колії, дівчина вирішила зробити фото на даху вагону вантажного потягу на згадку про успішно здане ЗНО. Піднявшись сходами на дах вагону дівчина отримала миттєвий удар током силою 24 500 тисяч вольт. В результаті , з численними опіками її відкинуло на землю. Швидку допомогу викликав її товариш, який і став очевидцем трагедії. В тяжкому стані постраждала госпіталізована до опікового центру. Наразі лікарі борються за її життя.

Шановні діти! Поліція вкотре застерігає , що життя не варте тих гострих відчуттів, заради яких ви видираєтеся на потяги, ризикуючи життям. Отримати «лайкі» за екстремальні фото можливо і в інший спосіб, не наражаючи себе на небезпеку. Ви повинні знати та пам’ятати, що в контактній мережі електропотяга 27,5 тис. вольт, і напруга діє не лише при торканні. Може вдарити електричною дугою, якщо підійти ближче, ніж на 2 м. Розплата за кілька зроблених селфі – це каліцтво, а в гіршому випадку –смерть.

Шановні дорослі! За такі розваги підлітків до відповідальності притягуються батьки за ст. 184 Адміністративного кодексу України (Не виконання  батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Але штрафи не убережуть Ваших дітей від трагедії. Приділяйте дітям більше уваги, спілкуйтеся з ними, пояснюйте, що отримати «лайкі» можливо не лише за екстремальні фото і в інший спосіб, не наражаючи себе на небезпеку.

 

Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області.

Залиште свій коментар