РОЗПОЧАТО ПЕРЕВІРКУ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ «ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ»

З метою контролю дотримання карантинних обмежень, передбачених для «червоної зони», 25 березня здійснено перевірку торговельної діяльності по місту Роздільна робочою групою у складі представників Роздільнянської міської ради, Роздільнянського відділу поліції, Роздільнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та інших фахівців.

Координуються дії з виявлення порушень карантинних вимог, затверджених районною комісією ТЕБ та НС від 22.03.2021, заступником голови райдержадміністрації Сергієм Криловим. У перший день перевірки з місцевими підприємцями проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання карантину та санітарних вимог.

На жаль, кількість хворих зростає і зупинити поширення вірусу можливо лише завдяки відповідальному ставленню та виконанню рекомендованих обмежень.

Після здійснення перевірки торговельної діяльності по місту заступник голови райдержадміністрації Сергій Крилов спільно з Роздільнянським міським головою Валерієм Шовкалюком та представниками робочої групи підбили підсумки та скоординували подальші дії. Як відзначив Сергій Миколайович, робоча група на період, доки діятимуть карантинні обмеження «червоної зони», працюватиме щодня.  Крім того, він наголосив на необхідності вжиття заходів, відповідно до чинного законодавства, якщо будуть виявлені порушники.


З протоколом можна ознайомитися тут: Про необхідність виконання карантинних обмежень в Роздільнянському районі


Залиште свій коментар