Роздільнянських школярів навчали правил безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами 

У м. Роздільна рятувальники разом з працівниками поліції навчали учнів Роздільнянської «школа-гімназія» №1 – правил безпечної поведінки з вибухонебезпечними та підозрілими предметами 

У навчально-виховних закладах Роздільнянського району тривають «Тижні знань безпеки життєдіяльності». Співробітники Роздільнянського міськрайонного віділу ГУ ДСНС України в Одеській області та Роздільнянського  відділу поліції ГУ НП в Одеській області відвідують школи, розповідають учням правила безпеки життєдіяльності, навчають їх, як поводити себе у різних екстремальних ситуаціях.

Так, 17 жовтня 2019 року співробітники ДСНС та поліції завітали до Роздільнянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» №1, що на вулиці Шевченка, 56 та провели для 23 учнів 6 «А» класу відкритий урок на тему: «Небезпечні знахідки. Правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, часів минулих війн та підозрілих предметів». Також, рятувальники продемонстрували учням на мультимедійному проекторі цікавий тематичний науковий фільм – «Небезпечні знахідки».

 Тема відкритого уроку важлива та корисна для роздільнянських школярів. Щороку на території Роздільнянського району мешканці знаходять чимало боєприпасів часів Другої світової війни. Зокрема, у 2019 році на території Роздільнянському районі вже зафіксовано дев’ять випадків виявлення «смертельнонебезпечних подарунків», часів часів Другої світової війни.

Майор служби цивільного захисту – Сергій Шморгал навчав учнів – правил безпечної поведінки при виявленні боєприпасів, часів минулих війн. Зокрема, коли і де знаходять виухонебезпечні предмети, як убезпечити себе та оточуючих від трагедії, що потрібно робити у разі їх виявлення і у які служби екстренного виклику, необхідно телефонувати у таких екстренних ситуаціях.

Також, рятувальник розповів учням про ситуацію з виявленням та знешкодженням вибухонебезпечних предметів, часів минулих війн за 9 місяців 2019 року в Одеській області та розповів учням про цікаві випадки виявлення боєприпасів на території Роздільнянського району.

За допомогою демонстраційних матеріалів – листівок та плакатів рятувальник розповів юнакам та дівчатам – алгоритм дій, що потрібно робити при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів та що категорично заборонено робити у таких випадках. Щоб закріпити знання учнів фахівець «Служби порятунку – 101» роздав їм застережливі листівки  та показав їм на мультимедійному проекторі цікавий науково-повчальний фільм – «Небезпечні знахідки».

А інспектор ювенальної превенції Роздільнянського відділу ГУ НП в Одеській області лейтенант поліції Дмитро Горобець розповів учням правила безпечної поведінки при виявленні підозрілого предмету, що може бути вибуховим пристроєм, а також дітей попередив про відповідальність за хибні виклики.

Сьогоднішній день,  для учнів 6-го класу Роздільнянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» №1 виявився насиченим на події. Учні дізналися для себе багато цікавої та пізнавальної інформації.

Тож, роздільнянські рятувальники сподіваються, що тепер вони добре знають, як поводити себе у випадках виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів предметів, а також, як безпечно та швидко евакуюватися у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій.

        

Роздільнянський міськрайонний відділ

                                                             ГУ ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар