На Роздільнянщині п’яний чоловік посеред двору розмахував скривавленим ножем

Приїхавши на виклик про вчинення домашнього насильства, правоохоронці застали жахливу картину: п’яний чоловік посеред двору розмахував скривавленим ножем та кричав на дружину, поруч з якою знаходився переляканий чотирирічний син.

Як з’ясувалося, причиною люті 32-річного «господаря» стала собака, яка погано виконувала його команди. З тварини «заведений» чоловік перекинувся на дружину, яка спробувала його вгамувати. Чим дужче дебошир лаявся, тим більшого розмаху набувала його агресія. Дійшло до того, що він схопив ножа та, погрожуючи зарізати неслухняного пса, травмував собі руку.

«На щастя, в результаті своєчасного втручання поліцейських від дій правопорушника фізично ніхто не постраждав. А от психологічно родині ще довго прийдеться оговтуватися після пережитого, – зазначив заступник начальника Роздільнянського відділу поліції Роман Кузьмич. – Дебошира правоохоронці вгамували та притягнули до відповідальності за ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Оскільки інцидент в родині стався вперше, чоловіка зобов’язали сплатити штраф та поставили на профілактичний облік. Надалі його поведінку контролюватимуть дільничні офіцери. Якщо ситуація повториться, чоловіку загрожуватиме кримінальна відповідальність за ст. 126-1, яка передбачає в рази суворіше покарання – аж до ув’язнення».

Роздільнянський відділ поліції ГУНП в Одеській області.

 

Залиште свій коментар