Роздільнянській районній газеті “Вперед” – 89!

Розвиватися, вдосконалюватися та крокувати вперед

Дорогі читачі газети “Вперед”!

Рада вітати вас на сторінках нашого часопису, якому 5 травня виповнюється 89 років. За цей час на його сторінках увічнена історія нашого району, вкарбовані його досягнення та сюжети нелегких часів, відображені життєві шляхи людей нашого краю. В умовах стрімкої популяризації інтернет ресурсів, соціальних мереж, любов до газетного паперу не вщухає. Вдячні кожному передплатнику та надійному партнеру, які завжди поруч із нами та продовжують дружбу із районним часописом протягом багатьох років.

Сьогодні, коли весь світ бореться із поширенням коронавірусу, редакція знаходиться на передовій, аби донести правдиву інформацію до кожного жителя нашого району. Щоденно та оперативно оновлюється веб­сайт газети “Вперед”, сторінки у соціальних мережах Інтернет, а щотижня надаються зведення про заходи боротьби із цією підступною хворобою та ситуацією у районі в друкованій версії часопису. Висловлюю вдячність усьому колективу редакції газети “Вперед” за їх роботу та активну громадянську позицію. Відчуття надійного тилу, підтримка один одного зробила нас справжньою родиною із однією спільною метою ­ розвиватися, вдосконалюватися та крокувати лише ВПЕРЕД. Також вдячна керівництву та депутатському корпусу районної ради, райдержадміністрації, головам органів місцевого самоврядування за підтримку і допомогу в такий непростий час.

Вже два роки поспіль у День народження газети ми проводили Кубок з міні­футболу. Зацікавленість з боку спортсменів, захоплююча гра, азартні вболівальники, смачні частування та чисельні вітання від керівництва та друзів газети ­ саме такими запам’яталися ці дні. Однак цього року світова пандемія внесла свої корективи в плани і нашої редакції ­ через карантин ми змушені відмінити проведення Кубку районної газети “Вперед”. Хочеться вірити, що така ситуація склалася лише цього року. І вже в наступному ми знову зберемося на стадіоні та гучно відзначимо свято спорту та ювілейну дату районного часопису.

Бажаю всім здоров’я, міцнішого за будь­які віруси, нескінченного бажання творити та вірити у краще майбутнє.

Залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди!

Наталія БУКОВСЬКА,

головний редактор газети
«Вперед»

Коментарі

  • Татьяна Субач

    С днём рождения, любимая газета!

  • Галина Титова, Слово Приднестровья

    Поздравляем коллег с днём рождения! Пусть все ваши надежды и мечты сбудутся всегда будет удача и успех! Мы ещё молодые, нам в июле только 80 лет. Счастья и здоровья вам!

Залиште свій коментар