РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН – У “ЖОВТІЙ” ЗОНІ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

26 квітня відбулося позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Приходька, за участі заступника голови РДА Сергія Крилова, членів комісії ТЕБ та НС.

   

Про скасування “червоного”рівня епідеміологічної небезпеки поширення на території Одеської області  гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, доповів головний спеціаліст сектору з питань оборонної роботи та цивільного захисту  Сергій Біндасов. Сергій Леонідович поінформував про рішення обласної ТЕБ та НС щодо запровадження на території області карантинних обмежень «жовтого» рівня.

Районна комісія ТЕБ та НС також підтримала впровадження на території Роздільнянського району карантинних обмежень “жовтого” рівня.

Навчання в 5 – 11 класах в звичному режимі не поновлюється, а й надалі будe здійснюватися дистанційно. Як відзначив голова Роздільнянської РДА Сергій Приходько, рівень захворюваності на СОVID-19 у Роздільнянському районі поки що не дозволяє повноцінно відновити навчання в школах.

Головний спеціаліст сектору з питань оборонної роботи та цивільного захисту РДА Сергій Біндасов довів до відома, що  на обласному рівні рішення щодо поновлення навчання для учнів 5 – 11 класів орієнтовно прийматиметься з 11 травня.

Однак, місцеві комісії ТЕБ та НС можуть приймати рішення, виходячи з ситуації в їхніх громадах. Зокрема, у Степанівській сільській ТГ навчання в 5-11 класах поновлюється з 27 квітня.

Також щодо збільшення кількості ліжок для пацієнтів з коронавірусною хворобою поінформував генеральний директор КНП «Роздільнянська багатопрофільна лікарня» Дмитро Кущенко. Він відзначив, що додатково в закладі планується розгорнути ще 35 ліжок та наголосив, що збільшення захворюваності на коронавірус очікується на період травневих свят та після них.

Наразі в нашій лікарні – 45 ліжок, у Великомихайлівській – 80, в Захарівській – ліжок немає.

Нагадаємо обмеження для чотирьох карантинних зон, які впроваджуються на території України в залежності від рівня захворюваності:

Також пропонуємо ознайомитися з Протоколом засідання комісії ТЕБ та НС від 26 квітня 2021 року: 

Залиште свій коментар