На Одещині СБУ заблокувала нові схеми збуту підпільного алкоголю та контрабандного тютюну

СБУ системно протидіє тіньовим схемам збуту підакцизної продукції в Україні. Днями співробітники Служби заблокували в Одеській області канал збуту фальсифікованого алкоголю, а також викрили контрабандний трафік постачання іноземного тютюну. Загальний обіг тіньових прибутків зловмисників становив майже 5 млн грн щомісяця.
У столичному регіоні та на Одещині кіберфахівці СБУ «відслідили» канал контрабандного переправлення в Україну оптових партій цигарок. Нелегально одержану продукцію ділки реалізовували через розгалужену мережу анонімних інтернет-ресурсів. За оперативною інформацією, щомісяця вони збували тютюнових виробів на понад $50 тис.
За попередніми даними слідства, протиправну діяльність організували двоє мешканців Овідіопольського району Одеської області. Отриманий поза митним контролем товар ділки пропонували клієнтам на спеціально створених інтернет-платформах. Для відправлення продукції замовникам вони використовували поштові сервіси.
Тривають слідчі дії. Встановлюються точні суми збитків, завданих державному бюджету від протиправної діяльності зловмисників.
Крім того, на Одещині за матеріалами СБУ повідомлено про підозру організатору масштабної схеми підпільного виробництва і збуту алкогольної продукції сумнівної якості. Щомісячний обіг підробки становив до 3 млн грн.
За даними слідства, нелегальний бізнес організував мешканець Роздільнянського району. Для виготовлення сурогату учасники схеми облаштували підпільні цехи на території власних домогосподарств. Готову «продукцію» вони реалізовували під виглядом відомих брендів через афілійовані торговельні точки та заклади громадського харчування на території регіону.
Наразі тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної діяльності. Встановлюються джерела походження сировини і місця підпільного виробництва фальсифікату.
Управління Служби безпеки України в Одеській області

Залиште свій коментар