Роздільнянські волейболісти вибороли бронзові нагороди на змаганнях у Балті

27-28 липня цього року у м. Балта відбувся тринадцятий Всеукраїнський  турнір серед чоловічих команд  з волейболу пляжного.

У змаганнях приймали участь 14 команд із міст: Вінниця, Одеса, Балта, Подільськ, Миколаїв, Південоукраїнськ, а також команда Роздільнянської ДЮСШ – срібні призери Одеської області, неодноразові переможці та призери різних змагань.

У першій групі жереб звів нашу команду з господарями турніру  м. Балта. Наші хлопці здобули перемогу з рахунком 2:2. Друга зустріч відбулась з дуже сильною командою з м. Вінниця – призерами даного турніру у 2018 році. Обидві команди були настроєні тільки на перемогу, перша партія закінчилась                       з рахунком 21:19 на користь нашої команди. З таким же рахунком закінчилась друга партія, але вже на користь Вінничан. У підсумку по партіям 1:1.

Дуже драматичною для нашої команди стала третя партія. Програючи по ходу зустрічі третю партію з рахунком 2:6, нашу хлопці все ж таки зуміли переломити хід зустрічі та перемогли Вінничан у третій партії 15:13. У підсумку перемога з рахунком 2:1 на користь нашої команди.

За вихід до фінальної четвірки наші хлопці перемогли з рахунком 2:0 команду з м. Одеса. До речі до фінальної четвірки увійшли три дуже сильні команди з м. Одеса – неодноразові учасники обласних, республіканських    і міжнародних змагань. Одну із збірних команд м. Одеси представляли на Чемпіонаті України Маловічко та Резнічук.

У четвірку фіналістів увійшла й команда Роздільнянської ДЮСШ.

У полуфіналі наші хлопці уступили одній із команд м. Одеси з рахунком 1:2 і отримали право боротися за бронзові медалі. У останній зустрічі наші хлопці здобули перемогу і бронзові медалі з рахунком 2:0.

У фінальній зустрічі, як і передбачалося, перемогу здобула команда  з м. Одеса.

По підсумкам змагань, бронзові медалі і грошову винагороду отримала команда Роздільнянської ДЮСШ, у складі: Рогожин Олександр/Сімаченко Владислав.

Срібні медалі та грошову винагороду здобула команда з м. Одеса, у складі: Акунін/Ангелов.

Переможцями Турніру стала команда друга команда з м. Одеса, отримавши також грошову винагороду та золоті медалі, у складі: Маловічко/Резнічук.

У серпні місяці цього року в Молдові буде проходити Міжнародний Турнір серед чоловічих команд з пляжного волейболу, в якому будуть приймати участь команда Роздільнянської ДЮСШ.

Бажаємо нашим хлопцям подальших перемог та успіхів.

Наш кор.

Залиште свій коментар