Роздільнянські рятувальники витягнули з водогінного колодязя собаку

Інколи роздільнянським рятувальникам доводиться виїздити на незвичні виклики і змінювати основну спеціалізацію з ліквідації – пожеж і надзвичайних подій та виступати у ролі ветеринарів і рятувати життя незахищених тварин.

Так, 24 січня 2019 року о 13:56 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини №32 м. Роздільна надійшло повідомлення від мешканців про те, що у районному центрі на вул. 40 років Перемоги впала у водогінний колодязь собака потрібна допомога по її вилученню.

За три хвилини на місце виклику прибув черговий караул рятувальників ДПРЧ №32 м. Роздільна у складі – одної одиниці техніки та трьох чоловік особового складу: Т.в.о. начальника караулу старшого прапорщика Андрія Розмариці, пожежного-рятувальника, сержанта служби цивільного захисту Ігоря Почтаренка та старшого водія, старшого сержанта служби цивільного захисту Григорія Каранфілова.

Пожежні, відразу ж виявили у водогінному колодязі на глибині 3 метри тремтячу від холоду та безвиходності свого положення собаку, яка волала про допомогу.

За допомогою рятувальної мотузки рятувальники витягнули з водогінного колодязя на поверхню песика, віком приблизно три роки, який трусився від холоду та радісно виляв хвостиком на знак свого успішного порятунку. Уся рятувальна операція з порятунку чотирилапої тварини зайняла дві хвилини.

Наостанок, перелякана собачка ніби на знак вдячності подивилася своїми радісними оченятами на своїх рятувальників, покрутила хвостиком та побігла геть.

Сергій ШМОРГАЛ, Роздільнянський міськрайонний відділ

ГУ ДСНС України в Одеській області. 

Залиште свій коментар