РОЗДІЛЬНЯНСЬКІ РИНКИ ЗАКРИВАЮТЬ НА КАРАНТИН

На черговому засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Роздільнянській райдержадміністрації. На ньому прийняли важливі рішення щодо продовження реалізації карантинних заходів на Роздільнянщині:

  • продовольчі ринки на території Роздільнянського району закриваються на карантин до особливого розпорядження, в тому числі продовольчі ринки у Роздільній та Кучургані    з 15.00 год. 16.04.2020 року;
  • на час Великодніх свят усім керівникам релігійних організацій рекомендовано запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи. А саме, це проведення онлайн-трансляції богослужінь для населення. При здійсненні служби уникати безпосереднього контакту між людьми та дотримуватися дистанції, виходячи з того, що на одну особу має припадати не менше 5 кв. м. площі церковної споруди;
  • у храмах не може перебувати більше 10 представників духовенства. Усі присутні мають використовувати засоби індивідуального захисту, а саме маски та респіратори.Також на період проведення карантинних заходів рекомендовано обмежити доступ громадян до кладовищ.
  • Перенести поминальні дні та вчинення заупокійних молитов на Троїцьку батьківську поминальну суботу, 6 червня 2020 року.

Про подальші події  інформуватимемо друкованій версї газети “Вперед”, на нашому офіційному сайті vpered.od.ua та соціальних мережах.

 

Залиште свій коментар