Роздільнянські правоохоронці – володарі Кубка

В Роздільнянському районі відбувся перший етап змагань на першість ГУНП в Одеській області з міні-футболу серед правоохоронців.

24 травня в Роздільнянському районі стартував перший етап змагань з міні-футболу серед працівників поліції, в якому взяли участь п’ять команд. Найкращі спортсмени-поліцейські представляли Роздільнянський відділ поліції, Великомихайлівське, Захарівське, Іванівське та Ширяївське відділення поліції.

Атмосфера свята, гарний настрій учасників змагань та уболівальників були присутні на спортивному майданчику. Правоохоронці отримали задоволення не тільки від гри, а й від спілкування одного з одним.

Усі команди продемонстрували гарну фізичну форму, тактичні навички та спритність. Матчі за призові місця були запеклими та непередбачуваними від першої до останньої хвилини. За третю сходинку п’єдесталу змагалася команди з Ширяєвого та Захарівки. З невеликим відривом у рахунку перемогла команда Ширяївського відділення поліції. У матчі за «золото» зійшлися команди Роздільної та Іванівки. Інтрига, хто ж стане володарем Кубка, тривала до останньої секунди. Переможців визначило пенальті. Ними заслужено стали працівники Роздільнянського відділу поліції.

Роздільнянський відділ поліції.

Залиште свій коментар