Роздільнянські поліцейські припинили незаконну торгівлю підакцизними товарами в одній із місцевих крамниць

З незаконного обігу правоохоронці вилучили тютюнові вироби та алкогольні напої на загальну суму 250 тисяч гривень і склали відносно правопорушниці адміністративні матеріали.

Дільничні офіцери поліції виявили, що 53-річна жителька Лиманської селищної громади реалізує в продовольчому магазині цигарки і алкоголь без марок акцизного податку. З торговельного закладу поліцейські вилучили понад 4500 пачок тютюнових виробів різних марок, 35 трилітрових тетрапаків горілки та 71 пляшку коньяку.

роздільнянські поліцейські припинили незаконну торгівлю підакцизними товарами в одній із місцевих крамницьроздільнянські поліцейські припинили незаконну торгівлю підакцизними товарами в одній із місцевих крамницьроздільнянські поліцейські припинили незаконну торгівлю підакцизними товарами в одній із місцевих крамниць

«Відносно продавчині правоохоронці склали протокол за ч. 1 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За нею кваліфікується роздрібна або оптова торгівля алкогольними напоями чи тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, без марок акцизного податку чи з підробленими марками цього податку. За скоєне правопорушення жінці загрожує штраф від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить від 3400 до 10200 гривень, з конфіскацією предметів торгівлі», – зазначив т.в.о. начальника Роздільнянського районного відділу поліції Михайло Черній, і закликав субʼєктів господарювання не порушувати норм чинного законодавства.

Адміністративні матеріали поліцейські скерували до суду, а вилучений товар до прийняття рішення – на зберігання приватному підприємству «Клест ЛТД».

Джерело: Головне управління Національної поліції в Одеській області

Залиште свій коментар