41 ДИТИНКА народилася протягом липня

ПРОТЯГОМ липня у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 19 дівчаток і 22 хлопчики. Більше, ніж минулого місяця. І це не може не радувати! 
Цього разу за кількістю новонароджених – попереду хлопчики. Та й у вазі лідирують: найбільший хлопчик народився з вагою 4 кг 500 г, а найменшенька дівчинка – з вагою 2 кг 350 г.
Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі!
Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!
Війна приносить багато горя і страждань українцям. Та, незважаючи на це, дітки народжуються. І це прекрасно! Життя триває! Віримо у світле майбутнє, віримо в ЗСУ, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Наш кор.

Залиште свій коментар