Роздільнянські гандболісти – срібні призери

Нещодавно пройшла Відкрита першість Одеської області з гандболу серед юнаків 2006р.н. та молодше  пам’яті тренера Роздільнянської ДЮСШ Анатолія Петровича Петриги. А.П.Петрига – видатний тренер, відмінник освіти України. Він більш ніж 30 років працював тренером Роздільнянської ДЮСШ.

Змагання зібрало 6 команд: з Чорноморська, Овідіополя, Болграду, Молдови та дві команди Роздільна. Перша гра команди ДЮСШ м. Роздільна пройшла з командою Молдови. Наша команда виграла з рахунком 19:10. Багато гостей було з м.Чорноморська. Вони приїхали вболівати за свою улюблену команду. В фінал вийшли команди Чорноморська та Роздільна 1. Гра пройшла цікаво. Перемогла більш досвідчена команда з Чорноморська. Команда Роздільна1 стала срібним презером Відкритої першості Одеської області.

Кращими гравцями були визнані Микола Гура та Домінік Шишканов. Друга команда Роздільна 2 вперше прийняла участь у обласних змаганнях. За віком теж вона молодше. Але юнаки молодці, дуже старанно грали  і получили великий досвід.


Читайте також: Турнір з гандболу пам’яті Анатолія Петриги


Підготували команди тренера-викладачі Роздільнянської ДЮСШ А.М.Шкульова та О.М.Черни. Учасники змагань, батьки дуже вдячні директору НВК-1 С.Д.Гоцульскій, суддям Є. Лужному та М. Рукавішнікову      за допомогу в організації змагань.

Батьківський комітет відділення гандболу

Роздільнянської ДЮСШ

 

Залиште свій коментар