Роздільнянська ДЮСШ – перша!

Нещодавно у спортивній залі Роздільнянської дитячо-юнацької спортивної школи відбулось урочисте свято, присвячене підсумкам роботи колективу школи в обласному огляді-конкурсі на кращу спортивно-масову роботу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Одеської області. Два роки поспіль колектив школи виборював перше місце в обласному огляді-конкурсі. Вже стало традицією вшановувати юних спортсменів та їх тренерів-викладачів, які захищали честь нашого району не тільки на обласних, але й на республіканських та міжнародних змаганнях.

З привітанням до учасників урочистого свята звернувся «Відмінник народної освіти України», «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», директор Роздільнянської ДЮСШ В.М. Замітайло, який привітав юних спортсменів, тренерів-викладачів з великою перемогою, подякував батькам за моральну та фінансову підтримку юних спортсменів. Від імені колективу школи Володимир Макарович подякував керівництву та депутатам районної ради, райдержадміністрації за підтримку дитячо-юнацького спорту нашого району. Він запевнив учасників урочистого свята, що школа й надалі буде готувати фізично підготовлених, морально стійких, сильних духом громадян нашої країни. Захід був насичений численними привітаннями, врученням грамот, кубків та медалей як працівникам школи, так і кращим спортсменам.

Привітав юних спортсменів та тренерів-викладачів з перемогою голова районної ради Ф.В. Сігал, який побажав юним спортсменах тільки перемоги. Районна рада і надалі підтримуватиме дитячо-юнацький спорт, і не тільки участь у змаганнях, але й зміцнення матеріально-технічної бази школи. Та яке ж свято без подарунків. Фелікс Володимирович подарував школі кольоровий принтер.

Привітала з перемогою колектив школи голова райдержадміністрації Н.В. Бараненко. Вона наголосила, що наших юних спортсменів знають не тільки у нашому районі та області, а й на рівні країни. Дійсно, це перемога не тільки юних спортсменів і тренерів-викладачів, а і всього колективу школи, батьків та людей, не байдужих до виховання дітей. Велику увагу приділяє фізичному розвитку дітей й голова облдержадміністрації М.В. Степанов, особливо щодо насичення обладнанням та інвентарем спортивних шкіл області. Наша спортивна школа також отримала спортивний інвентар для покращення навчально-тренувального процесу.

Від імені Департаменту освіти облдержадміністрації переможний кубок і почесну грамоту школі вручив директор обласної спеціалізованої спортивної школи олімпійського резерву А.В. Мельник.

Також з привітаннями виступили: начальник відділу освіти РДА Н.В. Красножон, заступник голови районної ради С.М. Крилов, начальник сектора з питань фізичної культури і спорту РДА В.І. Трачук.

По завершенні свята Володимир Макарович подякував відділу культури РДА, працівникам районного Палацу культури за підготовлену культурну програму для учасників свята, а також вчителю Степової ЗОШ Олександру Грицько за його неймовірний танцювальний виступ.

Наш кор.

Залиште свій коментар