Роздільнянці приєднались до вшанування пам’яті жертв війни (відео)

Щороку, 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась у кожну українську домівку, кривавою смугою пройшла через кожне серце, кожну долю. Цей день для нас сповнений трагічними спогадами і болем.

Традиційно, роздільнянці  взяли участь у заходах з нагоди вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни. Спочатку були покладені квіти до меморіалів загиблим у нашому місті. На Алеї Слави, як символ пам’яті, запалили вічний вогонь.

Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто здобув перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову зі зброєю в руках захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі. Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава живим героям!

 

Залиште свій коментар