Чи є обов’язковою шкільна форма?

Після оприлюднення петиції батьків з проханням скасувати указ про шкільну форму, глава держави Володимир Зеленський скасував таку норму.

Про це йдеться в президентському указі №418 / 2019, яким глава держави скасував дію 61 указу своїх попередників, в тому числі і указ від 12 червня 1996 року № 417 “Про шкільну форму для учнів середніх навчальних закладів”.

Таким чином, тепер шкільні адміністрації не зможуть нав’язувати учням і їх батькам в обов’язковому порядку відвідувати заняття в шкільній формі.

Варто відзначити, що в петиції на сайті президента батьки школярів назвали вимога про шкільну форму дискримінаційним і заявили, що на сьогоднішній день покупка такого костюма завдає відчутного удару по сімейному бюджету.

Нагадаємо, раніше в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла про мінуси шкільної форми.Зокрема, за її словами, однаковий одяг жодним чином не впливає на показники успішності і відвідуваності учнів, а також не кращим чином впливає на креативність дітей і їх свободу самовираження.

Залиште свій коментар