Роздільна крізь призму років

До 155-річчя заснування міста 

Незабаром наше рідне місто Роздільна святкуватиме свій черговий ювілей – 155-річчя від дня заснування. За цей час відбулось багато подій, які залишили по собі як приємні спогади, так і ті, що крають серце. Йшли роки, змінювались покоління, перевтілювалась й Роздільна. Завдяки працьовитим людям, їх натхненню та наполегливості, з маленького поселення виросло ціле місто, яке розквітало парками, квітниками та новобудовами.

З нагоди дня народження міста редакція районного часопису пропонує увазі наших читачів добірку фотоматеріалів  “Роздільна крізь призму років”. Як виглядало місто минулого століття, вам покажуть світлини, що ми віднайшли у стареньких, пожовклих від часу підшивках районного часопису. А для порівняння надаємо фото сучасної Роздільної.

Публікація від 4 вересня 1957 року № 106.

Шоста залізнична школа

2 вересня в цьому красивому будинку сіло за парти близько 800 дітей. Школу збудовано в цьому році. В ній є спортивний зал, душові,  лабораторії. Хороший подарунок отримали наші діти. Крім цієї, за останні роки в районі збудовано ще чимало нових шкіл, учбових майстерень, лабораторій тощо.

Місцевий стадіон

Це стадіон – гордість роздільнянців. Не тому гордість, що такого більш нема ніде. Справа тут в іншому. Його збудовано руками молодих ентузіастів і старих вболівальників футболу. Після трудового дня брали вони лопати і йшли сюди, щоб на вигоні, де було привілля козам, спорудити стадіон. Тепер тут щомісяця проводиться по кілька спортивних змагань, тренуються спортсмени.

І от якими, через понад 60 років, стали Роздільнянська школа-гімназія №1 і розташований поруч районний стадіон “Спартак”. Нагадаємо, що масштабна реконструкція міської першої школи, стадіону, провулку Спортивний та дитячого садочка “Веселка”  була завершена у 2004 році.

Залиште свій коментар