Росіянин після відмови у пропуску спробував незаконно потрапити до України

Прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали 41-річного громадянина РФ який незаконно перетнув кордон в обхід пункту пропуску.

Виявилося що спочатку чоловік намагався потрапити до України законним шляхом через пункту пропуску «Кучурган». Але, під час з’ясування мети поїздки, росіянин плутався у поясненнях та намагався обманути прикордонників. Він повідомив що проживає у Калінінградській області РФ та прямує з так званого Придністров’я до України на похорон своєї матері. Але далі з’ясувалося що його мати проживає у РФ та тим більше жива і він навіть нещодавно з нею спілкувався по мобільному телефону. З’ясувати чому насправді підозрілий чоловік мав намір потрапити до  України не вдалося, тому прикордонники відмовили йому у перетині кордону.

Але чоловік виявився «наполегливим» та спробував незаконно перетнути кордон поза пунктом пропуску, де і був затриманий прикордонним нарядом.

У результаті прикордонники притягнули громадянина РФ до адміністративної відповідальності за незаконний перетин кордону, заборонили йому в’їзд до України на 3 роки та примусово повернули до Республіки Молдова.

Помічник начальника Білгород – Дністровського

прикордонного загону – начальник прес-служби

Іван Іванчук

Залиште свій коментар