Чарівні струни душі

У районному народному історико-краєзнавчому музеї відкрилася виставка творчих робіт Галини Молодєц “Чарівні струни душі”. Першими відвідувачами стали вихованці початкової школи Роздільнянських НВК №1 та ЗОШ №4.

Представила майстриню директор закладу В.М. Шняга, яка відзначила, що всі роботи виконані з підручного матеріалу. Ним можуть бути звичайні грецьки горіхи, гілочки дерев, бите скло тощо. Все це в руках Галини Федорівни перетворюється у яскраві самобутні роботи, які варті уваги.

Далі про свою творчість розповіла сама Галина Молодєц, яка з перших слів змогла зацікавити дітей та налагодити дружнє спілкування. Цьому сприяв, певно, як чималий досвід роботи з дітьми, адже жінка вела  гурток у ЦТДУМ, так і любов до  мистецтва.

– Аби творити потрібно вміти не лише дивитися, а й бачити, – сказала вона під час презентації своїх робіт. – Навколо нас багато прекрасного, створеного природою. Вона – найкращий художник.

Майстриня наголосила, що працювати самостійно з битим склом дітям не слід. Це небезпечно. А от вчитися помічати красу оточуючого світу навколо себе і розвивати естетичний смак корисно змалечку.

Школярі під час огляду експозиції були вражені роботами, окрему увагу звернули на новорічні сюжети. Бо ж незабаром одні з найулюбленіших зимових свят – Новий рік та Різдво.

Виставка триватиме 20 днів з моменту відкриття і  бажаючі можуть завітати до музею та ознайомитися з чудовими роботами Галини Федорівни.

Залиште свій коментар