Родина – це найцінніше, що може бути на землі!

СІМ’Я – головна цінність у нашому житті й тому не дивно, що їй присвячено кілька свят у році. 15 травня відзначають Міжнародний день сім’ї (офіційно – Міжнародний день сімей), а 8 липня – День сім’ї в Україні.

Це свято заснувала Організація Об’єднаних Націй у 1993 році. Питанням сім’ї почали приділяти все більше уваги, починаючи з 1980-х років. З 1994 року в світі стали офіційно відзначати Міжнародний день сімей, а датою свята вибрали 15 травня.

Сім’я – це найдорожче, що є в житті, особливо зараз, у нелегкий воєнний час. День сім’ї – хороший привід зустрітися з рідними, а якщо немає такої можливості, то зателефонувати їм і сказати кілька теплих слів, подякувати за все світле і хороше, що вони подарували нам.

Дорогі роздільнянці! Посміхніться, обійміть один одного міцніше і пам’ятайте: сім’я – це найцінніше, що може бути на землі!

Бажаємо вашому дому, вашому сімейному вогнищу великого щастя і благополуччя, миру і злагоди, душевної теплоти і гармонії у стосунках. Бережіть свою любов, несіть її через роки і залишайтеся справжнім зразком дружної, вірної і міцної сім’ї!

Нехай кожна мить, проведена поруч з рідними, приносить вам тільки радість, посмішки, гармонію в душі та гарний настрій!

Залиште свій коментар