Рішучі кроки в підтримку військових та медицини

Під час пресконференції  начальник Одеської ОВА Олег Кіпер обговорив з представниками медіа Одещини питання доцільності відміни тендерів та в цілому ефективність діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Одеській ОВА за півтора місяці з моменту її створення.
На сьогодні тендерних закупівель скасовано на 169 млн грн. Ці кошти буде переорієнтовано на потреби військових. Близько 35-40 % коштів перераховано на ремонт військового госпіталя та закупівлю деяких медикаментів.
Особлива увага зараз приділяється відміненим тендерам щодо ремонту доріг, деякі з них буде переглянуто і там де дійсно необхідно зробити ремонт дорожнього покриття, а це логістично та стратегічно важливі відрізки доріг, тому рішення переглядатимуться і з наданням обґрунтованої потреби проводитимуться ремонтні роботи. Так, наприклад, у Білгород-Дністровському районі зараз переглядаються деякі тендери на будівництво доріг, адже там є такі громади, що дійсно потребують ремонту дорожнього покриття. Наразі вивчається питання правомірності відміни цих тендерів.
На засіданнях робочої групи завжди присутні представники від громадськості, незалежні адвокати, запрошуємо і медіа щоб люди розуміли на що витрачаються кошти і чому деякі тендери все ж відміняють, а кошти рекомендують направляти на ЗСУ.
Джерело: Одеська обласна ОВА

Залиште свій коментар