Результати першого відбіркового туру “Дебютної весни”

З чудовим настроєм та морем позитиву пройшов перший відбірковий тур конкурсу.

«Дебютна весна» – 2018 стартувала у Кошарському Будинку культури, де минулої п’ятниці відбувся перший відбірковий тур, в якому взяли участь таланти з Роздільнянського НВК «школа-гімназія» № 1, Роздільнянських ЗОШ № 2 та № 4, Старостинської, Понятівської, Слобідської, Кам’янської та Кошарської ЗОШ.

Із гостинним словом до всіх присутніх звернувся господар – Кошарський сільський голова Ф.Ф. Сазанський, який привітав всіх учасників та гостей села із відкриттям конкурсу – святом дитячої творчості та майстерності.

Також до конкурсантів та запрошених звернулись головні ініціатори та натхненники конкурсу – Владислав Васильович та Віталій Миколайович, які побажали усім гарного настрою та перемог.

– Ми, спільно із Віталієм Миколайовичем, не менш хвилюємось і щоразу з нетерпінням очікуємо початку «Дебютної весни». І ось, нарешті, конкурс художньої самодіяльності стартував. Цього року відбулись деякі зміни в організації та проведенні конкурсу, зокрема, оновлено склад журі, встановлено нові, більш жорсткі критерії оцінювання за дванадцятибальною системою. Незмінними залишились гарний настрій, веселі посмішки присутніх та сюрпризи, які ми спільно з моїм колегою з радістю вам приготували, – зазначив В.В. Фінік.

– Радий вітати усіх учасників такого довгоочікуваного конкурсу. Приємно відмітити, що «Дебютна весна» проходить вже втретє. Це говорить про сталість, а сталість – це ознака майстерності не лише керівників, а й конкурсантів. Бажаємо усім приємного дозвілля, гарних виступів та високих балів, – звернувся до присутніх В.М. Саутьонков.

До складу поважного журі конкурсу дитячої художньої самодіяльності «Дебютна весна» – 2018 увійшли: художній керівник творчого об’єднання “Праздник продакшн” Сергій Верченко, солістка Одеської національної філармонії, золотий голос України Лілія Давіденко та голова журi – художній керівник «Балету-13» Сергій Вагалюк. Потренувавши залу на вміння підтримувати конкурсантів бурхливими оплесками, голова журі оголосив початок відбіркового туру.

Програма першого відбіркового туру налічувала понад півсотні виступів різного жанру – це і вокал, і хореографія, і художнє слово. Конкурсанти приємно вразили підвищенням рівня своєї майстерності у порівнянні з минулими роками. Глядачі мали змогу переглянути танцювальні композиції різного жанру – від запальної народної та сучасної, до ліричної та зворушливої. Значно підвищився рівень підготовки до конкурсу вокалістів, яких було чимало – від найменшеньких, до вже дорослих та професійних. А ведучим заходу був енергійний та дотепний Владислав Сіміцар, учень Роздільнянського НВК «школа-гімназія» № 1.

Поки поважне журі визначалося із переможцями першого відбіркового туру, як і обіцяли депутати облради, для усіх присутніх у залі була організована концертна програма. Вразила своїм дійсно золотим голосом  солістка Одеської національної філармонії Лілія Давіденко, яка виконала дві потужні пісні «Luna tu» та «Чорнобривці». Вже став традиційним виступ «Балету-13», без якого, здається, і конкурс не був би конкурсом. Запальні хлопці вкотре приємно вразили своїми екстравагантними танцями та спортивною статурою. Окрім виступів професіоналів своєї справи та юних конкурсантів, в черговий раз здивували публіку своїми «дикими танцями» матусі учнівської молоді із Кошар, які зорганізувались у ансамбль «Веселі молодиці». Сольну пісню «Квітка душі» виконала й вчителька із Кошар Надія Іванівна Стефанюк.

Перший тур показав дуже високий рівень виступів, відкрив багато нових талантів, у зв’язку з чим журі було дуже важко визначити фіналістів. Перш ніж перейти до результатів першого відбіркового туру, кожен член журі озвучив свої зауваження до конкурсантів та настанови на подальшу роботу.

Так, до фіналу «Дебютної весни» увійшли: хореографія – Ксенія Дубецька, хорео-графічні колективи “Emotion”, «Перлина»; вокал – Валерія Гордієнко, Вікторія Лавренчук, Валерія Буковська, Далина Андронік, Юлія Поліщенко, Софія Радіонова, Максим Чапельський, Сергій Маркітан, дует Аліни Радіонової та Вікторії Статкевич, дует Даніїла і Єгора Петрових, «Брати Андрюшки», ансамблі “Мрія” та «Дзвіночки»; художнє слово – Владислав Сіміцар, Тетяна Чернега, Артем Мазур, Інна Усатова.

Додатково, до визначених журі переможців, В.М. Саутьонков та В.В. Фінік дали змогу взяти участь у фіналі вокалістам: Аліні Ледвановій, Софії Куликовій, Олександрі Шолар, Валерії Цвижбі та хореографічному колективу “РэинБоус”. А знімальна група Одеської телекомпанії “Репортер” від себе надала можливість виступити у фіналі Андрію Мартієнку.

Варто зазначити, що з кожним роком конкурс набуває все більших масштабів та розголосу. Так, окрім трансляції відео на одеських телеканалах, приємним нововведенням цього року стало те, що за сприянням організаторів конкурсу на біл-бордах нашого району розміщуються фото із володарями гран-прі минулорічної «Дебютної весни», що є приємною несподіванкою не лише для конкурсантів, а й для всіх оточуючих.

Після підбиття підсумків учасники конкурсу зробили спільне фото на згадку. Слід зазначити, що організатори заходу також потурбувалися і про смачне частування всіх конкурсантів.

Ось так, з чудовим настроєм та морем позитиву пройшов перший відбірковий тур. Попереду ще три концерти, які, сподіваємось, пройдуть теж на високому рівні та не залишать нікого байдужим.

Наталія БУКОВСЬКА.


Конкурс дитячої художньої самодіяльності «ДЕБЮТНА ВЕСНА», під патронатом депутатів Одеської облради В.В. Фініка та  В.М. Саутьонкова

              У суботу, 21 квітня, о 16.00, у приміщенні Будинку культури № 1 смт Лиманське проходитиме відбірковий тур конкурсу дитячої художньої самодіяльності «ДЕБЮТНА ВЕСНА», під патронатом депутатів Одеської обласної ради Владислава Фініка та Віталія Саутьонкова.

Під час виступів учасників конкурсу з с. Кучурган, с. Павлівка, с. Яковлівка, с. Марківка, с. Гаївка, с. Степанівка та смт Лиманське  буде задіяно професійне звукове обладнання, освітлення та запрошені ЗМІ.

Оцінювати виступи буде компетентне журi, на чолі з вiдомим одеським хореографом та керівником «Балет-13»  Сергієм Вагалюком.

Учасникам конкурсу надається можливість для дебюту на великій сцені та приємні нагороди. А всім гостям вечора гарантований чудовий настрій та незабутні враження.

Запрошуються всі  бажаючі!


 

Залиште свій коментар