«Атлетик» – за здоровий спосіб життя!

З приходом весни більшість з нас починає замислюватися над своїм здоров’ям. Особлива увага приділяється фігурі. Як правило, після чисельних зимових свят вона дещо страждає. Різноманітні дієти давно вже довели свою неефективність та навіть шкоду для людського організму. Найефективнішим способом залишається спорт. Фізичні вправи, правильне навантаження на організм дають реальні результати. Головне – знайти час для спортивних занять та силу волі, щоб не зупинитися після першого заняття, а виконувати їх регулярно.

Пропонуємо увазі наших читачів інтерв’ю з людиною, яка вперше в Роздільній відкрила фітнес-клуб. Цей заклад допомагає багатьом роздільнянцям підтримувати свою фігуру та дбати про здоров’я. А поспілкувалися ми з директором фітнес-клубу “Атлетик” С.І. КАЧКОВСЬКИМ (на знімку вгорі). Сподіваємось, що дане інтерв’ю надихне і вас на здоровий спосіб життя.

– Сергію Івановичу, зважаючи на Вашу статуру, одразу зрозуміло, що Ви не лише власник фітнес-клубу, а й активний його відвідувач.
У принципі, саме Ваше прізвище зобов’язує мати накачані м’язи. Коли почали займатися спортом? Що надихнуло Вас?

– Спортом захоплююсь з дитинства, у школі займався легкою атлетикою, згодом греко-римською боротьбою. А любов до “залізного” спорту прищепив мені батько. Він був шанувальником спорту та здорового способу життя і завжди підтримував себе у прекрасній фізичній формі. Отже, спортивних знарядь вдома вистачало. У студентські роки я продовжив займатися спортом в одеських фітнес-клубах. А коли повернувся до Роздільної, гостро відчув нестачу таких закладів у нашому місті. Відтоді у мене з’явилася мрія створити фітнес-клуб і в рідному місті. П’ять років тому я нарешті реалізував її. І, як мені здається, – успішно.

– Більшість чоловіків є шанувальниками футболу. Якому виду спорту віддаєте перевагу Ви?

– Я теж поважаю футбол. Але мені більше до вподоби єдиноборства та силові багатоборства, а також відносно молодий вид спорту в Україні – “Богатирські ігри”.

– Чи пропагуєте здоровий спосіб життя у своїй родині?

– Звичайно! Наразі спортом захоплюється уся моя родина. Навіть моя мати, якій вже 69 років, регулярно відвідує наш фітнес-клуб!

– Чи побільшало з приходом весни клієнтів у Вашому клубі?

– Авжеж, з приходом весни відвідувачів у нашому клубі значно побільшало. Як правило, люди  хочуть привести себе у форму до літа та виглядати привабливо у літньому одязі та купальниках. Але результати можуть бути значно кращими, якщо людина займається спортом регулярно, а не іноді. До слова, мене дуже радує, що і в нашій країні займатися у фітнес-клубах стає модним.

– Хто більше відвідує “Атлетик” – чоловіки чи жінки?

– Все таки серед відвідувачів більше жінок. Традиційно, слабка половина
людства більше приділяє уваги своєму зовнішньому вигляду. І скажу чесно, як чоловік, жінки з підтягнутою фігурою виглядають значно привабливіше, ніж ті, які дбають лише про зачіску та макіяж.

– Що можете порадити саме представницям слабкої статі, які бажають швидко повернути собі фігуру, зробити її ідеальною?

– Тут немає ніяких секретів – треба налагодити правильне харчування та займатися фізичними вправами. Але не варто чекати швидких результатів, увесь секрет у наполегливості. Усі методики швидкого схуднення вкрай небезпечні для здоров’я та дають тимчасовий ефект.

– Як відомо,  щоб  закріпити “напрацьоване” за допомогою фізичних вправ, потрібне здорове харчування. Чи маєте поради щодо того, як правильно його організувати?

– Авжеж, успіх, здебільшого, залежить від правильного харчування. Тут також немає якихось секретів. Потрібно відмовитись від “швидких” вуглеводів, таких як цукор, солодощі, мучні вироби, крохмаль, солодкі напої тощо. Зате можна і потрібно споживати “повільні” вуглеводи – різноманітні каші, крупи, овочі, печериці, фрукти з низьким вмістом цукру тощо. Ці продукти дають нам енергію. Також потрібно включати до раціону білкову їжу – нежирне м’ясо, рибу, молочні продукти, яйця тощо. Бажано харчуватись невеликими порціями кожні 2-3 години. Дрібне харчування допоможе значно прискорити метаболізм (обмін речовин). А от що ні в якому разі не можна робити під час заняття спортом – це голодувати! Крім шкоди здоров’ю і самопочуттю, це нічого не дасть.

– Як Ви ставитесь до прийому спеціальних біологічних добавок, якими часто користуються спортсмени?

– Для кращих результатів у спорті на ринку існує розмаїття спеціального спортивного харчування, яке виробляється з натуральних продуктів харчування, таких як протеїн (виробляється з молока, сої, яєць), креатин (тільки з м’яса), Омега 3 (з риби), вітаміни тощо. Такі спортивні добавки при розумному вживанні принесуть тільки користь організму та покращать спортивні результати. До слова, у нашому клубі представлено в продажу великий асортимент спортивного харчування відомих світових виробників. Але також на ринку існують синтетичні спортивні добавки (стероїди), які дають швидкий ефект, але наносять чималу шкоду організму та заборонені до продажу у нашій країні.

– Які ще маєте аргументи для тих, хто досі вагається переступити поріг “Атлетика”?

– Насправді, зовнішній вигляд – не найважливіше у житті людини. На першому місці завжди стоїть здоров’я. І на жаль, багато людей звертають на нього увагу тільки тоді, коли з ним починаються проблеми, коли повернути його неможливо ні за які гроші. Тому дуже важливо підтримувати здоров’я протягом усього життя. І згодом воно віддячить вам прекрасним самопочуттям і радістю від життя. А також зекономить у подальшому чималі гроші на лікування та хірургічне втручання. Це особливо актуально у наш час, коли медичне обслуговування дуже дороге. Це як технічне обслуговування автомобіля – набагато дешевше і надійніше робити планове технічне обслуговування, ніж дочекатись, коли він зламається у будь-який момент і будуть потрібні великі кошти на його відновлення. Якщо взагалі не доведеться здати авто на металобрухт.

– Цього року Вашому клубу виповнюється 5 років. Плануєте якісь заходи з цього приводу?

– Так, звичайно. 29 квітня цього року ми плануємо провести змагання по жиму штанги лежачи серед членів нашого клубу. Будуть різні вікові та вагові категорії.

Користуючись нагодою, запрошую усіх учасників клубу, вболівальників, а також просто глядачів до нашого клубу у неділю, 29 квітня об 11.00. Я впевнений, що змагання пройдуть  дуже  емоційно та цікаво!

І наостанок нашої бесіди хочу висловити щиру подяку колективу газети “Вперед” за те, що останнім часом на сторінках вашого видання все частіше публікується інформація на тему здорового способу життя та спорту. Глибоко переконаний, що така інформація допоможе зробити вашим читачам правильний вибір у бік активного способу життя і стати здоровішими та красивішими!

– Дякуємо Вам за розмову та бажаємо успіхів на шляху до здорового способу життя!

 

Наш кор.

Залиште свій коментар