Результати нещодавніх змагань за участі роздільнянських спортсменів

В Одесі відбувся Чемпіонат Одеської області з легкоатлетичного двоборства серед юнаків 2004 року народження та молодше. Добре виступили на цих змаганнях вихованці тренера-викладача комунального закладу «Роздільнянська ДЮСШ) Гранкіної Олени Володимирівни: Твердохліб Денис посів друге місце, Мураховський Богдан – зайняв третє місце. На першому місці Зарубін Артем (спортсмен «Динамо» з м. Одеса). Ця трійка увійшла до збірної Одеської області для участі у Республіканських змаганнях. Також до цієї призерів увійшла Ніколаєва Анна, не дивлячись на те, що вона молодше своїх суперників на два роки, ця дівчинка показала високий результат (тренер-викладач Делі Михайло Іванович)

03 березня у Роздільнянському навчально-виховному комплексі «школа-гімназія» № 1 відбулись фінальні змагання Чемпіонату Одеської області з футзалу серед ДЮСШ «Дитяча ліга» сезону 2018-2019 н. р. за участю юнаків 2003-2004 років народження.

У змаганнях прийняли участь команди: ДЮСШ м. Роздільна, ДЮСШ   м. Ізмаїл, ДЮСШ м. Кілія, ДЮСШ м. Арциз, ДЮСШ м. Подільськ.

На жаль, команда ДЮСШ смт. Ширяєве не змогла прийняти участь у цих змаганнях.

По висновках попередніх ігор п’яте місце посіла команда ДЮСШ з м. Подільськ.

За третю сходинку п’єдесталу боролись команди ДЮСШ м. Кілія та ДЮСШ  м. Ізмаїл. У напруженій боротьбі з рахунком 3:2 перемогу та бронзові медалі здобула команда ДЮСШ м. Кілія.

За перше місце боролись команди ДЮСШ м. Роздільна та ДЮСШ м. Арциз. З рахунком 6:0 перемогу отримала команда ДЮСШ м. Роздільна, ДЮСШ м. Арциз посіла друге місце.

Склад команди-переможця обласних змагань:

Щур Артем
Громов Сергій
Дурдук Дмитро
Піньковський Костянтин
Ключніков Віктор
Попов Микита
Сташевський Володимир
Яровой Сергій
Надольський Сергій
Мисливий Михайло
Мураховський Богдан
Тебешевський Назарій

 

Тренер-викладач: Щур Віктор Іванович

Кращими гравцями змагань стали:

Осадець Данило – кращий гравець (ДЮСШ м. Роздільна)

Гончар Валентин – кращий воротар (ДЮСШ м. Ізмаїл)

Сердиченко Володимир – кращий нападаючий (ДЮСШ м. Ізмаїл)

Нестеренко Дмитро – кращий нападаючий (ДЮСШ м. Кілія)

Усі переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками Одеської обласної СДЮСШОР.

 

Залиште свій коментар