Поліцейські допомогли жительці міста Роздільна розшукати 11-річну доньку

Дитина блукала вулицями міста і не збиралася повертатися додому через сімейний конфлікт. Поліцейські оперативно встановили місцезнаходження дівчинки, повернули її додому та помирили з мамою.

Подія сталася 27 листопада, близько шостої години вечора. Конфлікт між матір’ю та донькою стався через небажання дівчинки робити уроки, і вона пішла з дому. Неповнолітню, об’їжджаючи місто та обстежуючи закинуті будівлі, шукали поліцейські у складі слідчо-оперативної групи, сектору реагування патрульної поліції та ювенали з допомогою кінолога зі службовим собакою. За дві години дівчинку виявили у середмісті.

Правоохоронці відвезли малу мандрівницю додому та владнали сімейний конфлікт. Ювенальні поліцейські провели із родиною профілактичну бесіду. Дівчинці пояснили, що така поведінка неприпустима, адже вона наразила себе на велику небезпеку. А от матері, яка виховує дитину сама, порадили шукати мирні й виважені методи того, як зацікавити школярку навчанням, адже сварки точно не допоможуть знайти спільну мову з підлітком.

Роздільнянський районний відділ поліції Одещини

Залиште свій коментар