Про харчування школярів Роздільнянського району 

Відбулась робоча нарада, під головуванням очільника райдержадміністрації Сергія Приходька, заступника голови районної ради Сергія Крилова, де порушувалося питання харчування у навчальних закладах району. Участь у нараді взяли керівники відповідних установ та організацій.

Нагадаємо, що з початку року у школах харчування учнів початкової школи та малозабезпечених категорій було припинено через те, що досі тривають тендерні процедури щодо визначення постачальника необхідних продуктів.

Як зазначив на нараді директор Роздільнянського районного центру забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти Микола Сухий, станом на 28 січня (цього дня була нарада) тендерні процедури пройшли по шести позиціях. З чотирьох позицій – печиво, сир, риба, сосиски – тендерні пропозиції були відхилені через виявлені порушення у документації учасників процедури. Успішно пройшли аукціон лише молоко і картопля. Остання постачатиметься з с. Фонтанка Лиманського району, а молоко – з Черкащини.

Аукціон на інші продукти – яйця, овочі, масло – заплановано на 7 лютого. Це вже буде другий тендер, адже на перший жодної пропозиції не було надано.

Виходячи з почутого, можна зробити висновок, що харчування у школах розпочнеться не раніше, ніж в середині лютого. Нагадаємо, що корінь даної проблеми – зміна суми на харчування, яку з нового року було збільшено до 12 гривень на одну дитину в день. Це потягнуло за собою чисельні перерахунки та проведення тендерних процедур. Керівництво району та відповідні служби роблять все можливе для того, щоб пришвидшити цей процес.

Ця та інші поточні проблеми освітян розглядалися на нараді з керівниками навчальних закладів, що відбулася в актовому залі міської ради 30 січня. У заході взяв участь голова райдержадміністрації Сергій Приходько, який зазначив, що наразі знайомиться з проблемами навчальних закладів району та в подальшому робитиме все для їх найшвидшого розв’язання.

Наш кор.

 

 

 

 

 

 

 

 

Залиште свій коментар