Про співпрацю газет та пошти

Така довгоочікувана зустріч редакторів із представниками Одеської дирекції ПАТ  “Укрпошта” нарешті відбулась. Так, минулої п’ятниці у прес­клубі Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України редактори районних друкованих видань мали змогу поставити низку нагальних питань директору Одеської дирекції Сергію Дрозду, представникам сектора з передплати та газетного роздрібу та інших відділів “Укрпошти”.

Основними вимогами з боку медійників до пошти були: покращення якості доставки періодичних видань передплатникам, збереження мережі поштових відділень у районах, своєчасне повернення коштів за передплату газет тощо. Також говорили про узгодження графіків доставки преси та роботу центру обробки пошти (ЦОП). За результатами довготривалого обговорення та виявлення всіх недоліків були вироблені спільні дії для налагодження роботи між редакціями та поштою.

На робочу нараду також був запрошений й перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкаровський, який під час свого виступу зазначив: “Ми розуміємо, що наразі існує чимало проблем, які спіткали районні видання. Обласна рада, зі свого боку, готова підтримувати та допомагати редакціям. Впевнений, лише консолідація дій призведе до налагодженої співпраці, від чого усі лише виграють”.

Користуючись нагодою, редакторами було запропоновано розробити обласну програму щодо висвітлення діяльності облради з подальшим її затвердженням на сесії та передбаченням коштів на фінансування її заходів з обласного бюджету. Дана пропозиція була схвалена першим заступником голови облради, тому, вже найближчим часом, буде надано проєкт обласної програми для розгляду на профільних комісіях облради.

Наталя БУКОВСЬКА

 

Залиште свій коментар